Na Twój Profil Osobisty AXI możesz zarejestrować się na naszej stronie www.axi-card.pl w ciągu zaledwie kilku sekund. Wystarczy, że klikniesz na przycisk „Zaloguj się”. Następnie, w nowo otwartym oknie, kliknij na „Zarejestruj się”, co przekieruje Cię do krótkiego formularza rejestracyjnego. W nim będziesz musiał podać imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail oraz zaakceptować naszą Politykę Prywatności a także Warunki Użytkowania.

Możesz uzyskać bezpośredni dostęp do strony, na której możesz się zarejestrować, przez następujący link: www.my.axi-card.pl/rejestracja

Po podaniu danych otrzymasz od nas wiadomość e-mail zawierającą link weryfikacyjny. Wejdź w niego i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie – będziesz musiał ustawić hasło dla Twojego konta.

Jeżeli hasło spełni nasze wymagania (musi się składać z co najmniej 8 znaków, i zawierać przynajmniej jedną dużą i małą literę oraz jedną cyfrę), rejestracja Twojego Profilu Osobistego AXI jest gotowa.

Aby korzystać ze wszystkich funkcji Twojego profilu, musisz zarejestrować w nim swoją Kartę AXI. W tym celu potrzebny Ci będzie Twój numer PESEL oraz numer Twojej Umowy. Możesz go znaleźć w lewym dolnym rogu Twojej karty AXI.

Następnie otrzymasz na numer podany przez Ciebie w Umowie kod weryfikacyjny, który będziesz musiał wpisać na stronie by zatwierdzić operację.
 

Od tego momentu możesz prosto i wygodnie zarządzać Twoją Kartą AXI z każdego miejsca na świecie.