Kontomatik to nowoczesna usługa, która polega na weryfikacji tożsamości użytkownika. Obecnie wykorzystywana jest przez większość instytucji finansowych i banków. Jest to idealny sposób na uzyskanie szybkiej decyzji związanej z przyznaniem dodatkowego finansowania. Kontomatik to polska firma działająca na rynku od ponad 10 lat.

Podczas procesu, w którym klient stara się uzyskać dodatkowe finansowanie od firmy pozabankowej lub banku zostaje poproszony o weryfikację tożsamości oraz analizy historii rachunku. Weryfikacja Kontomatik odbywa się online, za pomocą przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza lub 1 złotówki. Należy zatem zalogować się do banku, dzięki czemu Kontomatik uzyska niezbędne informacje, które pozwolą zweryfikować, czy dane z formularza, są poprawne. 

Należy pamiętać, że Kontomatik nie ma stałego dostępu do Twojego konta. Jest to usługa jednorazowa i całkowicie bezpieczna. Aplikacja bazuje na innowacyjnej technologii screen craping. 

Co sprawdza Kontomatik?

  • wpływy i wydatki dostępne na rachunku bankowym
  • aktualny stan środków finansowych
  • dane osobowe 
  • dane adresowe 


Kto może skorzystać z usługi Kontomatik?

Z Kontomatik mogą skorzystać osoby, które posiadają własny rachunek osobisty i korzystają z bankowości internetowej. Należy jednak upewnić się, czy aby na pewno nasz bank lub wybrana przez nas firma pożyczkowa korzysta z Kontomatika. 

 

Kontakt z Działem Obsługi Klienta: Telefon: 222 70 70 30 e-mail help@axi-card.pl