Perfekcyjna obsługa i przejrzystość to dwie rzeczy, które uznajemy za nasz cel. Chcemy, byś miał dostęp do wszystkich informacji na temat Karty AXI, by podjąć jak najbardziej przemyślaną decyzję składając o nią wniosek. Z tego powodu możesz wybrać narzędzie, którym będziesz się z nami kontaktował: telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Karcie AXI

Strona internetowa Karty AXI jest głównym źródłem wszystkich informacji na temat Karty AXI. Jeżeli chcesz sprawdzić opłaty związane z Kartą AXI możesz tam znaleźć Tabelę Opłat - i pobrać ją na własny użytek. Jeżeli interesują Cię warunki świadczenia usług, nasza polityka prywatności lub polityka cookies – to również są dostępne na stronie internetowej. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda wzór umowy lub odstąpienia od umowy, również możesz je na niej znaleźć.

Jednak prawdziwą skarbnicą wiedzy na temat Karty AXI są dostępne na stronie „Pytania i Odpowiedzi”. Jest to zbiór najczęściej zadawanych pytań, wraz ze szczegółowymi odpowiedziami, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat tej innowacyjnej karty z limitem kredytowym.

Pomimo ogromnej ilości informacji dostępnych na stronie internetowej Karty AXI, dalej mogą gnębić Cię pytania. W takiej sytuacji prosimy, byś się z nami skontaktował przez Facebooka, telefonicznie pod numerem 222 70 70 30  lub mailowo: help@axi-card.pl. Nasi konsultanci na pewno rozwieją wszystkie wątpliwości związane z Kartą AXI.

Na naszej stronie możesz również złożyć wniosek o Kartę AXI – wystarczy kliknąć w przycisk „Złóż wniosek” w prawym górnym rogu strony i wypełnić krótki formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin by wypełnić cały kwestionariusz.