Koszty Karty AXI Card

Karta AXI jest bardzo wygodnym narzędziem. Koszty roczne  tzw. RRSO dla produktu STANDARD wynoszą 326,52% oraz dla produktu PRIME 169,52%. Nasza karta może być jednak instrumentem finansowym tanim, niewspółmiernie tańszym od dostępnych na rynku innych form pożyczania pieniędzy np. pożyczka pozabankowa czyli „chwilówka”. Dodatkowo z karty korzystać można w każdym momencie i zapłacić tylko za okres w którym wykorzystuje się przyznany limit („NIE korzystasz – NIE płacisz”). Jeśli więc nie chcesz płacić prowizji za wypłatę z bankomatu, opłat za duplikat karty, sprawdzenie salda w bankomacie, zmiany PIN i za inne usługi – karta AXI Ci to gwarantuje. Aplikując o Kartę AXI nie musisz się również martwić o ubezpieczenia i opłaty roczne, nie znajdziesz niczego napisanego małym drukiem. Tabela opłat i prowizji jest krótka, prosta i czytelna.

I co dodatkowo istotne nie musisz za każdym razem składać wniosku i ryzykować, że nie zostanie zaakceptowany.

Zalety karty AXI Card

  • koszt 2400 zł na karcie AXI
  • kwotę limitu (nawet 6000 zł) masz gwarantowane co miesiąc
  • a jak nie korzystasz to nie płacisz nic czyli 0 zł
  • poza tym wszystkie usługi (wydanie karty, wypłata z bankomatów w Europie, itp.) masz GRATIS!
  • 60% przyznanego limitu możesz otrzymać przelewem na konto jeszcze nawet tego samego dnia a kartę z darmową dostawą kurierem w ciągu 2-3 dni
  • możesz również skorzystać z atrakcyjnych promocji dla stałych i lojalnych Klientów - warto!


Oprocentowanie karty z limitem odnawialnym AXI wynosi tylko 20% rocznie (spłata całości zobowiązania w terminie 12 miesięcy od dnia wykorzystania Limitu Kredytowego w równych miesięcznych ratach).