Karta AXI jest bardzo wygodnym narzędziem. Koszty roczne tzw. RRSO wynoszą 308,9%  Nasza karta może być jednak instrumentem finansowym tanim, niewspółmiernie tańszym od dostępnych na rynku innych form pożyczania pieniędzy np. pożyczka pozabankowa czyli „chwilówka”. Dodatkowo z karty korzystać można w każdym momencie i zapłacić tylko za okres w którym wykorzystuje się przyznany limit („NIE korzystasz – NIE płacisz”). Jeśli więc nie chcesz płacić prowizji za wypłatę z bankomatu, opłat za duplikat karty, sprawdzenie salda w bankomacie, zmiany PIN i za inne usługi – karta AXI Ci to gwarantuje. Aplikując o Kartę AXI nie musisz się również martwić o ubezpieczenia i opłaty roczne, nie znajdziesz niczego napisanego małym drukiem. Tabela opłat i prowizji jest krótka, prosta i czytelna.

 

I co dodatkowo istotne nie musisz za każdym razem składać wniosku i ryzykować, że nie zostanie zaakceptowany. Przyznany limit jest gwarantowany co miesiąc a z czasem możesz go podnieść nawet do 6000 zł.

 

Czy jednak za używanie Karty AXI trzeba płacić? Oczywiście tak. Czy Karta jest droga? Nie, przeanalizujmy przykład. Pierwszego dnia miesiąca wykorzystujesz 2400 zł. Twój najbliższy okres rozliczeniowy przypada w kolejnym miesiącu pomiędzy 1 a 5 dniem, co daje 30 dni – okres w jakim używałeś/aś limit na Karcie. Spłacając wykorzystaną kwotę jednorazowo spłacisz 2539,68 zł czyli 139,68 zł i to jest cały koszt 30-dniowego kredytu. Potrzebujesz wykorzystać kolejną kwotę z przyznanego limitu? Możesz w każdej chwili. 

 

  • koszt 2400 zł na karcie AXI – kwota spłacona po 30 dniach w terminie 139,68 zł
  • kwotę limitu (nawet 6000 zł) masz gwarantowane co miesiąc
  • a jak nie korzystasz to nie płacisz nic czyli 0 zł
  • poza tym wszystkie usługi (wydanie karty, wypłata z bankomatów w Europie, itp.) masz GRATIS!
  • 80% przyznanego limitu możesz otrzymać przelewem na konto jeszcze nawet tego samego dnia a kartę z darmową dostawą kurierem w ciągu 2-3 dni
  • możesz również skorzystać z atrakcyjnych promocji dla stałych i lojalnych Klientów - warto!
  •  

Oprocentowanie karty z limitem odnawialnym AXI wynosi tylko 6,94 % rocznie tj. 0,57 % miesięcznie i dotyczy wykorzystanej kwoty i tylko za dni korzystania (pod warunkiem spłaty całej wykorzystanej kwoty w miesiącu następującym po wykonaniu transakcji - inaczej mogą zostać doliczone opłaty zawarte w Umowie, np. kary związane z brakiem spłaty zadłużenia w wyznaczonym terminie).