Jak aktywować kartę AXI Card?


Aktywacja Karty AXI jest częścią procesu wydania karty z limitem odnawialnym. Po złożeniu wniosku o Kartę AXI, nasi analitycy oceniają Twoją zdolność kredytową. Jeżeli spełnisz wymagania konieczne do otrzymania karty AXI, my skontaktujemy się z Tobą, poinformujemy o przyznanym limicie kredytowym oraz zapytamy o adres, na który wyślemy Twoją nową Kartę AXI wraz z dokumentami.

Gdy kurier przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres, przywiezie ze sobą Umowę o Kartę AXI w dwóch kopiach oraz nieaktywną kartę z limitem kredytowym. Przejrzyj dokumenty, podpisz, a jeden z egzemplarzy przekaż kurierowi. Karta AXI zostanie aktywowana gdy tylko kurier wróci do nas z podpisanymi przez Ciebie dokumentami.

Status Twojej Karty AXI możesz sprawdzić w Twoim Profilu Osobistym AXI.

Czy mogę zatrzymać dokumenty przywiezione przez kuriera?


Jeżeli chcesz mieć trochę więcej czasu na przejrzenie dokumentów, nie ma żadnego problemu. Pamiętaj tylko, że podpisując dokumenty od razu i przekazując je kurierowi na miejscu, cała procedura jest dla Ciebie darmowa. W przypadku, w którym je zatrzymasz, po przejrzeniu i podpisaniu będziesz musiał je dostarczyć w terminie do 7 dni od otrzymania na adres naszego biura – kurierem, pocztą lub osobiście.

W jaki sposób mogę zaaplikować o Kartę AXI?


Pierwszym krokiem do aplikacji o Kartę AXI jest kliknięcie w przycisk „ZŁÓŻ WNIOSEK” w prawym górnym roku naszej strony http://axi-card.pl. Następnie musisz wypełnić krótki formularz, w którym podajesz swoje imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail. Te dane trafiają do nas, a my oddzwaniamy do Ciebie by razem wypełnić pełny kwestionariusz.

Kolejnym krokiem jest sprawdzenie Twojego wniosku przez naszych analityków przy pomocy naszego wewnętrznego systemu oceniania kredytowego. Bierzemy pod uwagę Twoje zarobki, terminowe bieżące spłaty aktualnych zobowiązań i zdolność kredytową.

Główne wymagania, które musisz spełnić, by otrzymać Kartę AXI.