Główne wymagania, które musisz spełnić, by otrzymać Kartę AXI:

  • co najmniej 21 lat
  • udokumentowany dochód
  • minimalny dochód w wysokości 1500 zł miesięcznie
  • by zaaplikować o Kartę AXI musisz mieć aktualny dowód osobisty. Dzięki niemu możemy sprawdzić i potwierdzić Twój wiek i podstawowe dane. Karta AXI jest świetnym rozwiązaniem finansowym, ale zdecydowanie się na korzystanie z niego wymaga pewnego poziomu dojrzałości – dlatego też stosujemy takie ograniczenie wiekowe.
  • bierzemy również pod uwagę to, jak wygląda Twoja sytuacja w Biurach Informacji Gospodarczej lub Kredytowej – jeżeli Twoje spłaty bieżących zobowiązań są płacone w terminie lub nie później niż 30 dni po terminie, niekorzystna historia kredytowa nie przeszkodzi nam w akceptacji Twojego wniosku.
  • jeżeli zweryfikujesz się za pomocą bezpiecznej usługi Instantor lub Kontomatik, to automatycznie zweryfikujemy Twoją zdolność kredytową. Czasami może się jednak zdarzyć, że poprosimy o dodatkowe dokumenty.


Potrzebne dokumenty przy aplikacji o Kartę AXI

Dzięki tym informacjom nasz system będzie mógł ocenić Twoją zdolność kredytową, a co za tym idzie – limit kredytowy, który będziemy mogli Ci przyznać.

Karta zostanie dostarczona kurierem na adres wskazany, jako adres dostawy w formularzu rejestracyjnym. Najczęściej karta będzie dostarczana już w ciągu 24 godzin od zaakceptowania Umowy. Ze względów bezpieczeństwa, wysyłana do Ciebie karta będzie nieaktywna. Po otrzymaniu karty, musisz się skontaktować z naszą infolinią, aby aktywować kartę AXI. PIN zostanie nadany osobną przesyłką bądź przesłany drogą elektroniczną, aby nikt niepowołany nie mógł skorzystać z Twojej karty AXI.