Jak płacić kartą Axi przy pomocy Apple Pay?  


Aby zapłacić kartą Axi za pomocą urządzenia Apple, będziesz musiał użyć funkcjonalności rozpoznawania twarzy lub potwierdzić tożsamość odciskiem palca.
Płatność, za pomocą rozpoznawania twarzy, jest dokonywana przez podwójne kliknięcie bocznego guzika, spojrzenie na ekran, a następnie przytrzymanie telefonu blisko terminala.
Aby skorzystac z opcji potwierdzenia tożsamości odciskiem palca, przytrzymaj telefon blisko terminala, jednocześnie trzymając palec na czytniku linii papilarnych.
Na  Apple Watch, dwukrotnie kliknij boczny guzik i przytrzymaj urządzenie blisko terminala.
Nie musisz już zakładać konta ani wypełniać długich formularzy, aby zapłacić online przez Safari lub przez aplikacje. Po prostu wybierz opcję Apple Pay w trakcie dokonywania płatności i dokończ proces za pomocą rozpoznawania twarzy lub odcisku palca.
Aby zapłacić przez Safari na MACu, wybierz Apple Pay jako metodę płatności i dokończ proces za pomocą iPhone’a lub Aplle Watch. Używając Mac Book Pro możesz dokończyć proces weryfikując tożsamość skanerem linii papilarnych.

Czy mogę być spokojny o bezpieczeństwo swoich danych?


Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne. Możesz być pewien, że dane Twojej karty są w zupełności chronione i nie są przetrzymywane na Twoim urządzeniu, ani na serwerach firmy Apple.  

Każda z Twoich transakcji jest potwierdzana na 2 sposoby – za pomocą specjalnego numeru Twojego urządzenia oraz za pomocą unikatowego kodu transakcji.


Za każdym razem, kiedy dokonujesz transakcji za pomocą Apple Pay, informacje przekazywane drugiej stronie są kodowane i niemożliwe jest uzyskanie dostępu do Twoich danych.
Dodaj swoją kartę AXI do Apple Pay już teraz!