Obecne zobowiązanie na karcie AXI Card

Jest to zobowiązanie, które pochodzi z wykorzystanych kwot limitu kredytowego wraz z odsetkami umownymi, prowizją za wykorzystanie limitu i innymi prowizjami wg tabeli opłat i prowizji. Obecne zobowiązanie możesz spłacić w całości w ramach najbliższego okresu rozliczeniowego, czyli pomiędzy 1 a 5 danego miesiąca ponosząc wyłącznie koszty odsetek umownych i prowizji za korzystanie z karty lub spłacając tylko kwotę minimalna stanowiącą 15% zobowiązania jednak w tym wypadku doliczona zostanie prowizja za limit kredytowy. 

Spłata jedynie kwoty minimalnej jest wygodna gdyż powoduje iż Karta jest wciąż aktywna, nadal możesz korzystać z limitu, który powiększa się o kwotę spłaconego kapitału a dodatkowo budujesz swoją historię kredytową i wchodzisz w program podwyższania limitu do 6 000 zł. Spłatę w wysokości 15% można porównać do kredytu ratalnego ale jeśli zdecydujesz aby spłacić całe zobowiązanie do końca, koszt jaki poniesiesz będzie dotyczył tylko tego okresu w którym z karty korzystałeś. Zawarłeś kiedyś umowę pożyczki z prowizją i spłaciłeś ją przed czasem na jaki była zawarta i nie dostałeś zwrotu prowizji za wykorzystany okres? Tym właśnie różni się nasza karta od niektórych pożyczek – płacisz tylko za okres w jakim korzystasz ze środków.

Kontakt AXI Card

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami pod numerem 222 70 70 30 lub mailowo na adres help@axi-card.pl . Nasi konsultanci na pewno udzielą szczegółowych informacji i odpowiedzą nawet na najtrudniejsze pytania. Możesz również skontaktować się z nami przez naszą stronę internetową – www.axi-card.pl. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub skorzystać z chatu dostępnego na stronie (w dni robocze w godzinach 9.00 – 18.00).