Jeżeli zastanawiasz się nad złożeniem wniosku o Kartę AXI, to na pewno pierwszym pytaniem, które sobie zadajesz jest: jak mogę to zrobić?

Chcieliśmy, by proces aplikacji był tak szybki i prosty jak tylko to możliwe. Wiemy, że czas to pieniądz i jak ważny jest dla współczesnego człowieka – dlatego też nie chcemy, byś go marnował na niepotrzebne zakopywanie się w papierach i czekanie w kolejkach.

  • Pierwszym krokiem do aplikacji o Kartę AXI jest kliknięcie w przycisk „ZŁÓŻ WNIOSEK” w prawym górnym roku naszej strony https://axi-card.pl. Następnie musisz wypełnić krótki formularz, w którym podajesz swoje dane osobowe, informacje o zatrudnieniu i bieżącą sytuacje kredytową. Następnie zostaniesz poproszony o zweryfikowanie Twojego konta bankowego za pomocą bezpiecznej usługi Kontomatik. Informacje o właścicielu konta i operacjach na koncie pomogą w weryfikacji Twojej zdolności kredytowej i zwiększą bezpieczeństwo transakcji.
  • Kolejnym krokiem jest sprawdzenie Twojego wniosku przez naszych analityków przy pomocy naszego wewnętrznego systemu oceniania kredytowego. Bierzemy pod uwagę Twoje zarobki, terminowe bieżące spłaty aktualnych zobowiązań i zdolność kredytową.
  • Pamiętaj, by Twój wniosek mógł zostać zaakceptowany, Twoje dochody nie mogą być mniejsze niż 1500 zł miesięcznie, a spłaty aktualnych zobowiązań są terminowe lub ich opóźnienia nie są dłuższe niż 30 dni.
     

Gdy nasz system po przeliczeniu wszystkich danych, pozwoli na akceptację Twojego wniosku, przekażemy Ci informacje w wiadomości email i SMS, że konieczne jest elektroniczne zaakceptowanie Umowy o kartę AXI. Zostaniesz też poproszony o elektroniczne przesłanie do nas zdjęcia obu stron swojego Dowodu Osobistego. Jest to konieczne, abyśmy mogli sprostać wymaganiom dostawcy karty w zakresie AML (Zapobieganie Praniu Pieniędzy).

 

Po akceptacji dokumentu i umowy, otrzymasz potwierdzenie zawarcia Umowy drogą elektroniczną. Fizyczną kartę możesz otrzymać już w ciągu 72 godzin od podpisania umowy. Po otrzymaniu karty, ze względów bezpieczeństwa, będzie konieczna jej aktywacja poprzez kontakt z naszą infolinią. Również ze względów bezpieczeństwa, PIN zostanie przesłany drogą elektroniczną.