Jak dodać kartę Axi do mojego urządzenia?


Dodawanie karty Axi do Apple Pay jest proste. Poniżej dowiesz się jak to zrobić, w zależności od posiadanego urządzenia:

Jeżeli masz iPhone’a, otwórz aplikację Apple Pay i kliknij na ikonę "+".
Jeżeli posiadasz Apple Watch, otwórz aplikację Apple Watch na swoim iPhonie i wybierz zakładkę "Portfel & Apple Pay". Następnie kliknij "Dodaj kartę kredytową lub debetową".

Na iPadzie przejdź do sekcji „ustawienia”. Wybierz opcję "Portfel & Apple Pay”. Następnie wybierz "Dodaj kartę kredytową lub debetową".

Na MacBooku Pro z technologią Touch ID, przejdź do ustawień systemu, wybierz “Portfel & Apple Pay”, a następnie “Dodaj kartę”.

Postępuj zgodnie z przedstawionymi krokami oraz manualnie dodaj szczegółu swojej karty Axi lub użyj aparatu, aby dodać dane automatycznie. Po uzupełnieniu szczegółów karty, proces jest zakończony i możesz rozpocząć korzystanie z Apple Pay. Nie musisz już więcej nosić karty w fizycznej formie na codzień – używaj swojego urządzenia!

Czy mogę być spokojny o bezpieczeństwo swoich danych?


Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne. Możesz być pewien, że dane Twojej karty są w zupełności chronione i nie są przetrzymywane na Twoim urządzeniu, ani na serwerach firmy Apple.

Każda z Twoich transakcji jest potwierdzana na 2 sposoby – za pomocą specjalnego numeru Twojego urządzenia oraz za pomocą unikatowego kodu transakcji.

Za każdym razem, kiedy dokonujesz transakcji za pomocą Apple Pay, informacje przekazywane drugiej stronie są kodowane i niemożliwe jest uzyskanie dostępu do Twoich danych.

Dodaj swoją kartę AXI do Apple Pay już teraz!