By jak najbardziej uprościć komunikację dotyczącą Karty AXI, stworzyliśmy kilka sposobów informowania Cię o stanie Twojego konta.

Byś nie musiał pamiętać o zbliżającym się terminie płatności Karty AXI, pierwszego dnia miesiąca wysyłamy Ci powiadomienie SMS informujące o kwocie należności.

Jeżeli w związku z tym będziesz miał jakiekolwiek pytania lub będą interesować Cię dokładne szczegóły, możesz sprawdzić wszystko w swoim Profilu Osobistym AXI lub zadzwonić do nas pod numer 222 70 70 30. Wszystkie informacje dotyczące Twojej karty z limitem kredytowym wraz z listą transakcji nią wykonanych, jest dostępna w Twoim profilu klienta.

Dodatkowo, raz w miesiącu, otrzymasz od nas swój miesięczny wyciąg. Wszystkie informacje na temat opłat będą w nim zawarte. Będziesz mógł go również sprawdzić w Profilu Osobistym AXI.

Czym jest Karta AXI?
 

  • Karta AXI jest kartą MasterCard Standard z limitem aż do 6000 zł. Możesz ją otrzymać bez jakichkolwiek wcześniejszych wpłat potwierdzających numer rachunku bankowego.
  • Karta AXI jest bezdotykowa, dzięki czemu możesz płacić za zakupy zwykłym zbliżeniem karty do czytnika. Jeżeli kwota zapłaty będzie niższa niż 50 zł – nie będziesz musiał wpisywać swojego kodu PIN, dzięki czemu zakupy stają się zdecydowanie wygodniejsze i bezpieczniejsze.
  • Z tej wyjątkowej karty możesz również wypłacać gotówkę za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce.
  • Karta AXI jest kartą międzynarodową – możesz spokojnie z nią podróżować i płacić w każdym miejscu na świecie.
  • Jednym z największych plusów Karty AXI jest całodobowa obsługa klienta oraz Profil Osobisty AXI. W tym profilu masz dostęp do wszystkich informacji dotyczących Twojej karty – listy wykonanych transakcji, opcji dotyczących jej funkcjonalności (którymi możesz zarządzać). Możesz nawet wysłać do nas prywatną wiadomość, jeżeli masz problem z Kartą AXI – a to wszystko z jednego miejsca. W celu maksymalnego zabezpieczenia Twojej karty, świadczymy usługę darmowych powiadomień SMS przy każdej transakcji.