Tak, jak najbardziej. Po 3 miesiącach możesz ponownie złożyć wniosek o Kartę AXI. Jeżeli w tym czasie Twoja sytuacja finansowa się zmieniła, jest duża szansa na to, że kolejny wniosek zostanie zaakceptowany.

Procedura ponownego składania wniosku jest dokładnie taka sama, jak przy pierwszym jego składaniu. Jednak cały proces powinien być krótszy – w końcu już będziemy mieli Twoje dane w naszym systemie po złożeniu pierwszego wniosku. Jeżeli problem, przez który odrzucaliśmy poprzedni wniosek został rozwiązany, Twoja aplikacja prawdopodobnie zostanie przyjęta.

Odrzucenie wniosku – poznaj powody!

By otrzymać Kartę AXI trzeba spełnić przede wszystkim następujące warunki:

  • co najmniej 21 lat
  • minimalny dochód w wysokości 1500 zł miesięcznie

Więcej informacji na temat wymagań, które musisz spełnić by otrzymać Kartę AXI

Nasz system oceniania sprawdza Twój wniosek i na podstawie danych przelicza ocenę zdolności kredytowej oraz, w przypadku jego akceptacji, wysokość limitu kredytowego.

Najczęstszy powód odrzucenia wniosków

Chociaż niekorzystna historia kredytowa nie jest dla nas problemem, to jednak terminowa płatność bieżących zobowiązań jest dla nas bardzo ważna. Większość wniosków zostaje odrzucona dlatego, że spłaty bieżących zobowiązań są opóźnione o więcej niż 30 dni. By Twój wniosek nie został odrzucony, sprawdź, czy wszystkie Twoje opłaty zostały popłacone terminowo, lub opóźnienia nie były większe niż 30 dni.

Aktywacja Karty AXI

Ze względów bezpieczeństwa, wysyłana do Ciebie karta będzie nieaktywna. Po otrzymaniu karty, musisz się skontaktować z naszą infolinią, aby aktywować kartę AXI. PIN zostanie nadany osobną przesyłką bądź przesłany drogą elektroniczną, aby nikt niepowołany nie mógł skorzystać z Twojej karty AXI. O aktywacji karty zostaniesz powiadomiony wiadomością SMS. Aby w pełni korzystać z możliwości, które daje karta AXI, polecamy zalogować się do Profilu Osobistego AXI, w którym będziesz miał dostęp do wszystkich informacji dotyczących Twojej nowej karty z limitem kredytowym. Będziesz również mógł samodzielnie zarządzać funkcjami Karty AXI - zawsze i wszędzie. Wystarczy, że zarejestrujesz kartę pod adresem https://my.axi-card.pl/rejestracja oraz założysz konto. O aktywacji karty zostaniesz poinformowany wiadomością SMS.