Limit dostępny na Karcie AXI jest zależny od oceny Twojej zdolności kredytowej. Maksymalna kwota limitu to 6000 (sześć tysięcy) złotych.

 

W jaki sposób przyznawany jest limit kredytowy?

 

Limit kredytowy dostępny na Karcie AXI jest przyznawany po akceptacji Twojego wniosku, na podstawie podanych przez Ciebie danych. W szczególności znaczenie ma Twoja sytuacja finansowa, na którą składają się m.in. wysokość Twoich zarobków oraz terminowe spłaty zobowiązań. 

 

Kwota spłaty

 

(RRSO) 83,54% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 2.400,00 zł pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe 6,94 %, całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 2.539,68 zł (w tym: kapitał 2.400,00 zł, odsetki 13,68 zł, prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 126,00 zł). Stan na 11/02/2022. W ramach oferty promocyjnej Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0% przez okres 30 dni od dnia użycia po raz pierwszy Limitu Kredytowego lub od dnia aktywacji Karty.

 

Główne wymagania, które musisz spełnić, by otrzymać Kartę AXI:

 

  • Co najmniej 21 lat
  • Udokumentowany dochód
  • Minimalny dochód w wysokości 1500 zł miesięcznie

 

By zaaplikować o Kartę AXI musisz mieć aktualny dowód osobisty. Dzięki niemu możemy sprawdzić i potwierdzić Twój wiek i podstawowe dane. Karta AXI jest świetnym rozwiązaniem finansowym, ale zdecydowanie się na korzystanie z niego wymaga pewnego poziomu dojrzałości – dlatego też stosujemy takie ograniczenie wiekowe.

 

Bierzemy również pod uwagę to, jak wygląda Twoja sytuacja w Biurach Informacji Gospodarczej lub Kredytowej – jeżeli Twoje spłaty bieżących zobowiązań są płacone w terminie lub nie później niż 30 dni po terminie, niekorzystna historia kredytowa nie przeszkodzi nam w akceptacji Twojego wniosku.

By potwierdzić źródło i wysokość Twoich dochodów poprosimy Cię o przesłanie odpowiednich dokumentów.

 

Lista dokumentów potrzebnych do aplikacji o Kartę AXI