Aplikacja mobilna AXI Card 


Telefony komórkowe (smartfony) stały się już integralną częścią naszego życia codziennego, więc rozwój naszej aplikacji mobilnej był odpowiedzią na potrzeby klientów związane z wygodą korzystania i bezpieczeństwem transakcji.

Aplikacja mobilna AXI pozwala monitorować wszystkie płatności dokonane Kartą AXI w prosty i przejrzysty sposób. Dzięki temu możesz efektywniej planować swój budżet. Korzystanie z aplikacji jest darmowe na urządzeniach z Androidem i iOS.

Spełniając wymagania Unii Europejskiej dotyczące płatności w Internecie, aplikacja mobilna AXI umożliwia weryfikacje płatności w jeszcze prostszy, szybszy i bezpieczniejszy sposób.

Dzięki aplikacji możesz zweryfikować swoją płatność na dwa sposoby – kodem zabezpieczającym lub biometrycznie (odciskiem palca lub skanerem twarzy). Możliwość weryfikacji biometrycznej jest zależna od modelu posiadanego smartfona oraz aktualnej wersji zainstalowanego oprogramowania systemu. Podczas instalacji aplikacji AXI na swoim smartfonie, po wprowadzeniu danych karty, otrzymasz powiadomienie o każdej transakcji Kartą AXI w Internecie.

Potwierdzanie transakcji online może być jeszcze szybsze, jeżeli zdecydujesz się na aktywowanie poprzez weryfikacje twarzy lub odcisku palca.

Wszystkie sklepy internetowe, które obsługują Visa Secure oraz Mastercard Security Check będą wymagały weryfikacji dwuskładnikowej. Jeże nie zweryfikujesz się na dwa dostępne sposoby, transakcja nie będzie mogła dojść do skutku. 

Więcej o uwierzytelnianiu dwuskładnikowym dowiesz się z tego artykułu: Uwierzytelnianie dwuskładnikowe.