Jeżeli podpisałeś/aś Umowę o Kartę ONLINE, zostanie ona wysłana do Ciebie przesyłką pocztową w ciągu dwóch dni roboczych.

Jeżeli Twój wniosek o kartę dostarczaną KURIEREM został zaakceptowany, zostaniesz o tym poinformowany w wiadomości email i SMS. Karta zostanie dostarczona na adres wskazany, jako adres dostawy w formularzu rejestracyjnym. Karta wraz z Umową zostanie wysłana już w ciągu 72 godzin od zaakceptowania Warunków, czyli powinna być u Ciebie po 3-4 dniach roboczych.

Kiedy Twoja Karta AXI będzie aktywna?

Ze względów bezpieczeństwa, wysyłana do Ciebie karta będzie nieaktywna. Po otrzymaniu karty, musisz się skontaktować z naszą infolinią, aby aktywować kartę AXI. PIN zostanie drogą elektroniczną, aby nikt niepowołany nie mógł skorzystać z Twojej karty AXI.

Aby w pełni korzystać z możliwości, które daje karta AXI, polecamy zalogować się do Profilu Osobistego AXI, w którym będziesz miał dostęp do wszystkich informacji dotyczących Twojej nowej karty z limitem kredytowym. Będziesz również mógł samodzielnie zarządzać funkcjami Karty AXI, w tym sprawdzić PIN a w przypadku kilku nieudanych prób zmienić go na nowy. Wystarczy, że zarejestrujesz kartę pod adresem https://my.axi-card.pl/rejestracja oraz założysz konto.