Powody do ponownego wydania Karty AXI są następujące:

  • zapomniany lub ukradziony kod PIN
  • zgubiona lub ukradziona karta
  • wygaśnięcie ważności karty


Karta zostanie wydana i dostarczona na nasz koszt w przypadku jej wygaśnięcia, zablokowania, zgubienia lub kradzieży.

Ponowne wydanie Karty AXI w sytuacjach innych niż wygaśnięcie ważności, następuje po otrzymaniu od Ciebie pisemnego wniosku w tej sprawie – możesz go wysłać na adres naszego biura lub mailowo: help@axi-card.pl.


W przypadku kradzieży lub zgubienia Karty AXI możesz sam ją zablokować w swoim Profilu Osobistym AXI, w którym masz dostęp do wszystkich informacji dotyczących Twojej karty. Prosimy, byś zrobił to jak najszybciej by Twoje fundusze były bezpieczne. W takiej sytuacji możesz również do nas zadzwonić, a my zablokujemy kartę za Ciebie. Pamiętaj jednak, by jak najszybciej napisać do nas pismo w sprawie wydania następnej karty, byś jak najszybciej mógł znów z niej korzystać.

W celu zabezpieczenia się przed przykrymi sytuacjami zapamiętaj swój kod PIN do karty i nie noś go przy sobie – gdy ktoś ukradnie Ci portfel, będzie miał dostęp do funduszy dostępnych na Karcie AXI.

Nie martw się, po otrzymaniu od Ciebie prośby o ponowne wydanie karty, nie musisz nic więcej robić – gdy tylko nowa Karta AXI będzie dla Ciebie gotowa, nasz konsultant się z Tobą skontaktuje by o tym poinformować i poprosić o adres wysyłki karty.

Jeżeli nurtują cię dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie pod numerem 222 70 70 30 lub mailowo: help@axi-card.pl. Nasi specjaliści z przyjemnością wyjaśnią wszystkie kwestie związane z Kartą AXI.

Czy muszę być zatrudniony na umowę o pracę?

Nie, ale wymagamy abyś posiadał udokumentowane dochody. Minimalne miesięczne zarobki muszą wynosić, co najmniej 1500 zł.

Czy mogę złożyć wniosek ponownie w przypadku odrzucenia?

Tak, jak najbardziej. Po 3 miesiącach możesz ponownie złożyć wniosek o Kartę AXI. Jeżeli w tym czasie Twoja sytuacja finansowa się zmieniła, jest duża szansa na to, że kolejny wniosek zostanie zaakceptowany.