Podwyższenie limitu na karcie AXI Card

Istnieje możliwość zwiększenia dostępnego limitu kredytowego na Karcie AXI. Maksymalna kwota, jaką możesz otrzymać to 6000 zł. Początkowy limit kredytowy jest często znacznie niższy.

Powód, dla którego zatwierdzony limit kredytowy jest niższy niż maksymalny limit Karty AXI jest dość banalny. Wiemy jak łatwo jest popaść w długi – a zbyt duży limit kredytowy często jest jednym z głównych powodów , przez który możesz się znaleźć w tej niekomfortowej sytuacji.

W celu obliczenia Twojego limitu kredytowego, który otrzymasz wraz z Kartą AXI, używamy zautomatyzowanego systemu oceny kredytowej. W oparciu o dostarczone przez Ciebie dane, system określa, jaki limit kredytowy możemy Ci przyznać.

Nie musisz się martwić swoim pierwszym przyznanym limitem kredytowym. Nawet jeżeli jest niższy niż ten, który według Ciebie powinieneś otrzymać, po 3 miesiącach możesz zaaplikować o wyższą kwotę. Wystarczy, że w czasie tych 3 miesięcy będziesz spłacał zobowiązania terminowo.

Jeżeli spełniasz warunki, i chcesz zwiększyć dostępny limit kredytowy na Karcie AXI, wystarczy że nas o tym poinformujesz. W tym celu możesz do nas zadzwonić na numer 222 70 70 30 lub napisać: na maila help@axi-card.pl czy przez Twój Profil Osobisty AXI. Nasi konsultanci przeprowadzą cię przez cały proces.


Jeżeli Twój wniosek o zwiększenie limitu kredytowego na Twojej karcie z limitem odnawialnym AXI zostanie zaakceptowany, to dostępne saldo na karcie zostanie zaktualizowane automatycznie.