Po akceptacji wniosku o Kartę AXI skontaktujemy się z Tobą, by powiadomić o naszej decyzji. Gdy podasz nam wszystkie potrzebne informacje, my dostarczymy wszystkie niezbędne dokumenty oraz kartę kurierem - na wskazany przez Ciebie adres. Dostaniesz je w dwóch egzemplarzach – jeden dla nas, który musisz oddać podpisany kurierowi, a drugi pozostaje dla Ciebie. Dostarczenie dokumentów bezpośrednio do rąk własnych gwarantuje Ci prawo do zapoznania się z nimi przed akceptacją umowy. 

Jeżeli natomiast chcesz mieć jeszcze więcej czasu na przejrzenie dokumentów, nie ma żadnego problemu. Pamiętaj tylko, że podpisując dokumenty od razu i przekazując je kurierowi na miejscu, cała procedura jest dla Ciebie darmowa. W przypadku, w którym je zatrzymasz, po przejrzeniu i podpisaniu będziesz musiał je dostarczyć w terminie do 7 dni od otrzymania na adres naszego biura – kurierem, pocztą lub osobiście.

Aktywacja Karty AXI

Karta nie jest aktywna od razu po jej otrzymaniu. Aktywacja Karty AXI nastąpi dopiero po otrzymaniu od Ciebie podpisanej Umowy o kartę AXI – im szybciej ja otrzymamy, tym szybciej będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę z Kartą AXI. Najszybszym sposobem jest przekazanie podpisanych dokumentów kurierowi na miejscu – możesz je spokojnie przejrzeć, gdy kurier będzie czekał na otrzymanie podpisanych dokumentów.

O aktywacji karty zostaniesz poinformowany wiadomością SMS.
 

Chcieliśmy jak najbardziej zoptymalizować proces przekazania Karty AXI w Twoje ręce – dlatego otrzymasz wszystko za jednym razem – Umowę i kartę.W każdej chwili status swojej karty możesz sprawdzić w Profilu Osobistym AXI – wraz ze wszystkimi informacjami na jej temat.