Przedstawiamy następujące możliwości spłaty zobowiązań na Karcie AXI, z których możesz wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie:

 

Przelew z konta osobistego

 

Możesz spłacić swoje zobowiązania przy pomocy Twojego konta osobistego – wystarczy, że wypełnisz formularz depozytowy. Pamiętaj jednak, że zaksięgowanie takiego przelewu może trwać do 48 godzin. Dlatego też warto pamiętać, by odpowiednio wcześnie go wysłać i ominąć opłaty za opóźnienie spłaty karty. Możesz również skorzystać z przelewu przyspieszonego – wtedy, za określoną w Twoim banku opłatę, możesz przesłać pieniądze bezpośrednio na Twoją Kartę AXI.

 

Wpłata na profil osobisty

 

Kartę można również spłacić korzystając z usług naszego partnera Blue Media (możliwość wykorzystania metody BLIK).

 

Pamiętaj o terminach

 

Niezależnie od tego, jaki sposób spłaty Twojej Karty AXI wybierzesz, pamiętaj, by regulować swoje zobowiązania terminowo. Dzięki temu tworzysz swoją korzystną historię kredytową, co pozytywnie wpłynie na Twoją sytuację finansową, a co za tym idzie – ułatwi życie i umożliwi realizację Twoich planów.

Wiemy, że czasem ciężko pamiętać o wszystkim – dlatego na początku każdego miesiąca wysyłamy Ci powiadomienie SMS, w którym informujemy o wysokości wykorzystanego limitu kredytowego z Karty AXI. Możesz to również sprawdzić w Twoim Profilu Osobistym AXI.