Ogólne zobowiązanie na Karcie AXI obejmuje kwotę wykorzystaną z karty z limitem odnawialnym wraz z odsetkami umownymi i opłatami obliczonymi  na podstawie wykorzystanej kwoty jak również wszystkie kary za niewypełnienie zobowiązań umownych, jeżeli zostały zastosowane zgodnie z postanowieniami umownymi.

Przykładowo: Jeżeli posiadasz Kartę AXI z limitem 700 zł i 10 dnia miesiąca wykorzystałeś 200 zł, to oznacza, że najpóźniej 5 dnia następnego miesiąca całkowita kwota spłaty będzie wynosić 207,25 zł, na którą składa się wykorzystana kwota i 7,25 zł reprezentujące naliczone odsetki i opłaty za 25 dni po użyciu karty . W tym wypadku minimalna kwota do spłaty wynosić będzie 105 zł.


Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 222 70 70 30 lub mailowo na adres help@axi-card.pl . Nasi konsultanci na pewno udzielą szczegółowych informacji i odpowiedzą nawet na najtrudniejsze pytania. Możesz również skontaktować się z nami przez naszą stronę internetową – www.axi-card.pl.

Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub napisać do nas na chacie dostępnym na stronie (w dni robocze w godzinach 9.00 – 18.00). Jeżeli posiadasz już Kartę AXI, masz możliwość kontaktu również bezpośrednio z Profilu Osobistego AXI – wystarczy że wyślesz nam wiadomość, a my odpowiemy na nią jak najszybciej.