Profil Osobisty AXI jest prostym i wygodnym sposobem na zarządzanie Twoją Kartą AXI. Aby móc korzystać z wszystkich usług platformy, musisz najpierw zarejestrować Twoją kartę AXi w Twoim indywidualnym profilu klienta. Proces jest bardzo prosty i zajmuje tylko kilka sekund.

Wystarczy, że Twoim Profilu Osobistym AXI klikniesz na „Karta AXI”, po czym na „Zarejestruj się”. Następnie wystarczy wpisać numer PESEL oraz numer Twojej Umowy. Możesz go znaleźć w lewym dolnym rogu Twojej Karty AXI.

Po wypełnieniu obu pól i ich zatwierdzenie, my wyślemy Ci kod weryfikacyjny na numer podany przez ciebie w Umowie. Wystarczy, że wpiszesz go na stronie – i od tego momentu Twoja karta została zarejestrowana i przypisana do Twojego konta. Teraz możesz bezpiecznie korzystać ze wszystkich usług Twojego indywidualnego Profilu Osobistego AXI.

Od teraz masz dostęp do wszystkich transakcji wykonanych Twoją Kartą AXI, jak również zarządzania jej opcjami i usługami. Możesz zablokować rodzaje transakcji dozwolonych na Twojej karcie z limitem kredytowym, a także włączyć lub wyłączyć darmową usługę powiadomień SMS przy każdej transakcji. Możesz również sprawdzić wysokość zobowiązań i dostępne saldo kredytowe na Karcie AXI.

Kolejną usługą, do której masz dostęp poprzez platformę, jest możliwość wysłania nam wiadomości bezpośrednio z profilu klienta. Nie wahaj się, pisz do nas z każdym pytaniem – a my jak najszybciej na nie odpowiemy.