Co możesz zrobić w Twoim indywidualnym Profilu Osobistym AXI?

Twój profil klienta jest najlepszym sposobem na zarządzanie Twoją Kartą AXI. Masz w nim dostęp do wszystkich informacji dotyczących Twojej karty z limitem odnawialnym oraz możesz dostosować jej funkcje zgodnie ze swoimi preferencjami.

Możesz spokojnie śledzić pełną listę transakcji wykonanych Kartą AXI – widzisz gdzie, kiedy i jak została wykorzystana.

Inną usługą, którą oferuje Profil Osobisty AXI jest informacja o dostępnym saldzie kredytowym oraz wysokości zobowiązań. I masz do tego dostęp zawsze, z każdego miejsca na świecie.

W profilu klienta możesz również pobrać Twój miesięczny wyciąg, jak również sprawdzić wyciągi za każdy poprzedni, w którym używałeś Karty AXI. W nim będziesz miał wszystkie szczegóły związane z Twoimi zobowiązaniami, ich spłatą i kwotą minimalną, którą powinieneś zapłacić w danym miesiącu. Wyciąg możesz również otrzymać na Twojego maila.

Możesz również zarządzać funkcjami Twojej karty AXI Możesz samodzielnie i za darmo blokować i aktywować opcje płatności dostępne dla Karty AXI. Dzięki tej funkcji Twoje fundusze są dodatkowo zabezpieczone.

W Twoim Profilu Osobistym AXI możesz również aktywować darmową usługę powiadomień SMS przy każdej transakcji – dzięki niej zawsze wiesz, co się dzieje z Twoją kartą AXI.

Rejestracja w profilu klienta Karty AXI ułatwia Twoje korzystanie z niej – dzięki platformie masz dostęp do wszystkich funkcji Twojej karty zawsze, gdy tego potrzebujesz.