Axi Card – Niech pieniądze Ci służą!

Axi Card – Niech pieniądze Ci służą!

Axi Card dociera do szerszego grona użytkowników!, to za sprawą ciekawego spotu reklamowego, który od dzisiaj możemy zobaczyć w reklamach telewizyjnych. 30 sekundowa reklama będzie dostępna w stacjach TVP, TVN oraz Polsatu.

Spot reklamowy AXI Card

To dopiero HIT! Od 6go czerwca na ekranach TV zobaczymy spot reklamowy, promujący AXI Card, który ma za zadanie zwiększenie świadomości obecnych oraz przyszłych klientów firmy. Spot opowiada historię chłopaka w wieku 30-35 lat, który wybiera się na wakacje z kartą AXI. Karta służy mu już… 4 lata i dzięki niej, mężczyzna może spełniać marzenia i nie musi sobie odmawiać żadnych przyjemności. Do obejrzenia reszty spotu, serdecznie zapraszamy!

Kto nie zdąży zobaczyć reklamy w TV, niech koniecznie odwiedzi i zasubskrybuje kanał youtube Axi Card: www.youtube.com/channel/UCPraSD62FWEbjkmXTSY2EbA 

Karta AXI

AXI Card na wakacje

Axi Card to elastyczna karta z limitem odnawialnym, dostępna dla osób powyżej 21 roku życia. Karta Axi to idealny produkt finansowy, skierowany dla osób szukających szybkiego zastrzyku gotówki. Jeżeli wybieramy się, jak nasz bohater na wyjazd wakacyjny, warto pomyśleć o wyposażeniu się w Axi.

Jednym z większych benefitów karty są darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce i na terenie krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Przy aktywnym korzystaniu z kart kredytowych zazwyczaj ponosimy spore koszty za wybranie pieniędzy z bankomatów za granicą, w przypadku korzystania z Karty AXI, taką usługę mamy zupełnie za darmo. Trzeba również zaznaczyć, że przez pierwsze 30 dni nienaliczane są żadne dodatkowe koszty za korzystanie z karty. Nowi klienci mogą starać się o przyznanie produktu online, bez konieczności wychodzenia z domu.

4000 zł za 0% dla Nowych Klientów

4000 zł to kwota, o jaką mogą wnioskować nowi klienci AXI CARD. Jeżeli zależy nam na większej sumie pieniędzy, stali klienci mają możliwość zwiększenia po 3 terminowych spłatach należności. Co ciekawe, jeżeli nie używamy karty Axi, nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat. To kolejna zaleta, o której z pewnością należy wspomnieć.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat AXI Card? Przeczytaj ten artykuł: www.axi-card.pl/blog/karta-kredytowa/nowoczesna-karta-axi

Jak wnioskować o AXI Card?

Wnioskowanie o kartę AXI jest bardzo proste. Wystarczy odwiedzić stronę www.axi-card.pl i wypełnić formularz online. We wniosku należy podać dane osobowe i teleadresowe. Podczas wypełniania wniosku, zostaniemy poproszeni o wpisanie również danych związanych z otrzymywanym źródłem dochodu. Pojawią się pytania związane ze sposobem otrzymywania wynagrodzenia, miesięcznymi wydatkami, czy również stanem cywilnym. Po przejściu całego procesu wypełniania wniosku musimy poczekać na decyzję. Jeżeli będzie ona pozytywna, otrzymamy pieniądze, które możemy wydać na dowolny cel.

Koszty AXI CARD

Reprezentatywny przykład w AXI Card: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 83,54% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 2.400,00 zł pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe 6,94 %, całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 2.539,68 zł (w tym: kapitał 2.400,00 zł, odsetki 13,68 zł, prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 126,00 zł). Stan na 11/02/2022.