Nowoczesna Karta Axi - poznaj jej zalety

Nowoczesna Karta Axi - poznaj jej zalety

Karta z Limitem AXI – dlaczego warto ją mieć?

Jeżeli szukasz wsparcia finansowego na dowolny cel, warto rozważyć kartę z limitem kredytowym Axi. Jest to nowoczesny i elastyczny produkt, który dostarcza użytkownikowi wiele korzyści. Axi-Card możemy używać zarówno podczas płatności w sklepach stacjonarnych i online. Obecnie nowi klienci firmy po spełnieniu kilku prostych warunków, mają możliwość skorzystania z produktu bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Nie korzystasz z karty? Nie płacisz! To jedna z wyjątkowych zalet karty. Jeżeli korzystasz z limitu, maksymalne miesięczne koszty wynoszą tylko 5,82% i są liczone od wykorzystanego limitu.

Przykładowo – jeżeli klient wykorzysta pierwszego dnia miesiąca kwotę w wysokości 1000 zł, opłata wyniesie go wyłącznie 58,2 zł. W innych firmach pożyczkowych może to być kwota w wysokości 280 zł.

Oprócz niskich kosztów warto wspomnieć o darmowych wypłatach gotówki z bankomatu nie tylko w Polsce, ale również na terenie Państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Klienci Axi Card uzyskują dostęp do Osobistego Profilu Axi, gdzie uzyskują uprawniania do wprowadzenia zmian funkcji karty, czy również weryfikacji listy transakcji.

Axi-Card – warunki korzystania z karty

Zainteresowała Cię karta z limitem kredytowym Axi? Aby zostać użytkownikiem karty, wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Pierwszym krokiem niezbędnym do otrzymania karty jest wypełnienie wniosku dostępnego na stronie www.axi-card.pl. Zajmie Ci to dosłownie kilka minut. W formularzu należy podać kilka podstawowych danych osobowych i teleadresowych. Aby ubiegać się o kartę, należy:

  • mieć co najmniej 21 lat,
  • posiadać udokumentowany dochód w minimalnej wysokości 1500 zł.

Czasami może zdarzyć się, że zostaniesz poproszony o przesłanie dodatkowych dokumentów. Po zaakceptowaniu wniosku na wskazany przez Ciebie adres zostanie dostarczona karta, która ze względów bezpieczeństwa nie będzie aktywna. Po otrzymaniu karty należy zgłosić się do biura obsługi klienta w celu aktywowania produktu.

Reprezentatywny przykład Axi-Card

Przykład reprezentatywny dla produktu kredytu konsumenckiego na karcie płatniczej w ramach Promocji „30 dni bez żadnych kosztów” - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) - 0%, całkowita kwota wykorzystanego Limitu Kredytowego 2 400,00 zł, całkowita kwota do spłaty 2 400 zł (w tym: kapitał 2 400,00 zł, odsetki 0 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 0 zł), spłata w terminie 30 dni od dnia aktywacji Karty lub uruchomienia Limitu w ramach usługi „Przelew z rachunku Karty”, w przypadku skorzystania z tej usługi przez Pożyczkobiorcę. Szczegóły dostępne w Regulaminie Promocji na stronie www.axi-card.pl/promocje

Przykład reprezentatywny dla produktu kredytu konsumenckiego na karcie płatniczej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 308,9%, całkowita kwota do spłaty 4 763,84 zł (kapitał 2 400,00 zł, odsetki 86,12 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 2 277,72 zł), oprocentowanie stałe 6,94 %, spłata całości zobowiązania w terminie 12 miesięcy od dnia wykorzystania Limitu Kredytowego w równych miesięcznych ratach.  Stan na 25.05.2022.

Limitu Kredytowego na karcie płatniczej udziela Easy Payment Services OOD. Warunkiem udzielenia Limitu Kredytowego jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej.

Easy Payment Services OOD (Spółka z o.o.) - instytucja pieniądza elektronicznego licencjonowana przez Narodowy Bank Bułgarii, wpisana do rejestru spółek TRGOVSKI RIEGISTR pod numerem 204112059, z siedzibą w Sofii (Bułgaria) przy Jawaharlal Nehru Blvd. 28, lok. 40-46, kapitał zakładowy 13 900 000 BGN, NIP - BG204112059.