Finanse osobiste - porady i wskazówki, co należy uwzględnić w sprawozdaniu finansowym?

06 01.2020
Finanse muszą podlegać regularnej analizie, co w dzisiejszych czasach naprawdę nie jest trudne, chociażby z uwagi na szeroki dostęp do aplikacji mobilnych do zarządzania domowym budżetem.

Rozpocznij oszczędzanie na następny rok już teraz - zastanów się, jakie koszty możesz zmniejszyć i jak zwiększyć swoje dochody

02 12.2019
Zwiększenie kontroli nad własnymi wydatkami i zbudowanie finansowej poduszki bezpieczeństwa, to jedne z ważniejszych zadań, jakie stawiają przed sobą współcześni ludzie.

Czy nadchodzi kolejny światowy kryzys gospodarczy i jak się do niego przygotować?

07 11.2019
Bank Światowy, ma coraz większe obawy o stan globalnej gospodarki. Uważają oni, że ciągłe konflikty handlowe między Stanami Zjednoczonymi a pozostałymi regionami doprowadzą niedługo do kryzysu.

Jak radzić sobie z wydatkami przed wypłatą?

05 11.2019
Masz dość życia od pierwszego do pierwszego i chcesz coś z tym zrobić? Skąd brać pieniądze, aby starczyło na codzienne wydatki, małe przyjemności i abyś był w stanie jeszcze oszczędzać...

Zadziwiające fakty o Millenialsach (pokoleniu Y) i ich pieniądzach

04 11.2019
Pokolenie Y, tak jak inne generacje znacząco się od siebie różnią, patrząc pod kątem zachowań, decyzji, potrzeb, filozofii życiowej oraz podejścia do finansów.

Najczęściej popełniane błędy w obchodzeniu się z pieniędzmi

29 10.2019
Czasem nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego, jak dysponować swoimi pieniędzmi. Będąc młodzi myślimy, że mamy mnóstwo czasu, aby się tego nauczyć, aż w końcu przychodzi moment, gdy jest już za późno.

Jak oszczędzać - 6 sprawdzonych sposobów.

15 10.2019
Oszczędzanie to bardzo ważny element zarządzania własnym budżetem, który nie tylko pozwala nam zadbać o naszą przyszłość, ale przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo.