Czy można cofnąć przelew bankowy? Sprawdź jak go anulować!

26 11.2021
Złożyłeś dyspozycję przelewu bankowego, a następnie zorientowałeś się, że podałeś błędny numer rachunku odbiorcy? W tej sytuacji pojawia się naturalne pytanie: czy można cofnąć przelew.? Owszem, jest to możliwe, chociaż nie zawsze. Podpowiadamy,...

Jak zrobić przelew z i na kartę kredytową?

23 11.2021
Za pomocą karty kredytowej możesz płacić za nabywane produkty i usługi. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby część środków otrzymanych w ramach limitu przelać na inne konto. Zobacz, jak robić przelewy z karty kredytowej i przelewy na...

Pożyczka z obsługą domową – jak działa?

09 11.2021
Jednym z najstarszych typów pożyczek jest pożyczka domowa. Z artykułu dowiesz się wszystko na temat tego produktu finansowego. Zapraszamy do lektury!

Kredyt bez BIK. Jak znaleźć pożyczkę bez BIK-u?

02 11.2021
Osoby zadłużone szukające wsparcia finansowego, mają szansę na uzyskanie pomocy w wybranych instytucjach pozabankowych. Sprawdź, jak szukać pożyczkę bez bik.

Jak sprawdzić, czy ktoś wziął na mnie pożyczkę?

28 10.2021
Zgubiłeś dowód osobisty? Obawiasz się, że ktoś użył Twoich danych osobowych w niewłaściwym celu? Dowiedz się, jak sprawdzić, czy ktoś wziął na Ciebie pożyczkę!

Na czym polega usługa chargeback?

25 10.2021
Płatności bezgotówkowe mają tę przewagę nad gotówkowymi, że pozwalają skorzystać z chargeback. Co to jest i na czym polega procedura chargeback? Dowiedz się, dlaczego za zakupy warto płacić kartą płatniczą.

Kredyt na dowolny cel – na co najchętniej wydajemy pieniądze?

22 10.2021
Osoby szukające wsparcia finansowego mają obecnie do wyboru kilka produktów, dzięki którym mogą sfinansować swoje marzenia i opłacić bieżące potrzeby. Sprawdźmy zatem, na co klienci wydają pieniądze z pożyczki.