5 Jakie miejsca w Polsce odwiedzić we wrześniu

13 09.2019
Jesień to niezwykły okres w roku, który właśnie zbliża się do nas wielkimi krokami. Przepiękne złoto-czerwone krajobrazy drzew i opadających liści, niezwykle magiczna atmosfera.

Co robić jesienią?

12 09.2019
Jesień, dla wielu z nas ulubiona pora roku, zbliża się właśnie wielkimi krokami. Kolorowe, złocisto-czerwone krajobrazy, liście swobodnie opadające z drzew, to właśnie nasza polska jesień.

Cechy ludzi sukcesu

11 09.2019
Chcąc odnieść sukces, niezależnie od tego w jakiej dziedzinie, musisz nad sobą pracować. Każdy z nas powinien stale się rozwijać. Jeśli zatrzymujemy się w miejscu, to tak jakbyśmy poddawali się bez walki.

Jaki powinien być idealny pracownik?

10 09.2019
Jakimi cechami charakteryzuje się idealny pracownik? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, gdyż jest to kwestia bardzo subiektywna.

Jak spędzić ostatni dzień wakacji?

06 09.2019
Wakacje powoli dobiegają końca, ale zanim się z nimi pożegnasz i wrócisz do codziennych obowiązków, zastanów się, jak chciałbyś spędzić ostatni dzień lata.

Koniec wakacji: Jak wrócić do pracy?

02 09.2019
Kiedy wakacje dobiegają końca i nadchodzi pora, aby wrócić do pracy, szkoły i innych obowiązków często wydaje nam się, że dostaniemy nagłego przypływu energii.

Jak przygotować swoje dziecko do początku roku szkolnego?

30 08.2019
Początek roku szkolnego może być dla dzieci trudnym przeżyciem, a zwłaszcza, jeśli jest to ich pierwszy rok w szkole.