Zalety korzystania z karty kredytowej

18 03.2020
Karty kredytowe mają wiele plusów – przede wszystkim jest to szybki i łatwy sposób na zakupy w każdym czasie i miejscu.

5 mitów na temat kart kredytowych

13 03.2020
Idea ewaluacji zdolności kredytowej klienta rozpoczęła się już w roku 1899, gdy Equifax (oryginalnie znana jako Retail Credit Company) rozpoczęła tworzenie listy klientów, wraz z szeregiem czynników determinujących prawdopodobieństwo...

Gotówka vs. Karta Kredytowa

12 03.2020
Jak podjąć świadomy wybór dotyczący dopasowanego do Ciebie systemu płatności? Czy lepiej płacić gotówką czy może kartą kredytową lub debetową?

Jak poprawić swoją zdolność kredytową

10 03.2020
Pożyczkodawcy zazwyczaj przed udzieleniem kredytu biorą pod uwagę historię spłaty poprzednich zadłużeń przez klienta, aby ocenić, czy i w jaki sposób spłaci on kredyt i czy dany klient jest godny zaufania.

Jak zbudować historię kredytową będąc studentem

05 03.2020
Jesteś młodą osobą, studentem, który dopiero zaczyna poznawać świat finansów? Jeśli tak, to zapewne nie posiadasz jeszcze historii kredytowej. Czym jest historia kredytowa?

Rodzaje kart kredytowych

03 03.2020
Zastanawiasz się nad wzięciem karty kredytowej, ale nie wiesz, którą wybrać? Obecnie na rynku możemy znaleźć całe mnóstwo różnych kart płatniczych dostosowanych do potrzeb konsumentów.

Jak banki decydują o limicie na karcie kredytowej?

27 02.2020
Wielkość Twojego limitu kredytowego ma znaczący wpływ na to, jak często i w jakim celu korzystasz z karty kredytowej. Zazwyczaj im większy limit kredytowy, tym chętniej użytkownicy korzystają ze środków na karcie.