Jak maksymalnie wykorzystać możliwości Twojej karty kredytowej?

07 08.2020
Dzięki swoim zaletom, używanie karty kredytowej jako głównej metody dokonywania płatności staje się opłacalne.

Czy musisz się zadłużyć, by spełnić swoje marzenie?

04 08.2020
Czy chcesz żyć pełnią życia i jednocześnie nie martwiąc się o rosnący dług? Jeśli tak, sprawdź w jaki sposób możesz tego dokonać.

Zadłużenie - 5 złych nawyków, które powinieneś zmienić.

28 07.2020
Istnieje kilka zakupowych nawyków, które mogą Cię doprowadzić do zadłużenia. Rozpoznanie ich jak najszybciej oszczędzi Ci wiele pieniędzy i stresu później. Jeżeli chcesz spłacić swoje długi, a nie kreować nowe, musisz je...

Karta AXI - jak z niej korzystać

24 07.2020
By móc czerpać jak najwięcej korzyści z tej innowacyjnej karty, wystarczy dokładnie poznać jej zalety – dzięki temu będziesz wiedział, w jaki sposób używać jej tak, by było to dla Ciebie jak najbardziej zyskowne.

Czy masz już swoją kartę AXI z 0% odsetkami?

23 07.2020
Karta AXI to rodzaj karty kredytowej MasterCard Standard z limitem do 6000 zł, którą możesz otrzymać bez potwierdzania swojego rachunku bankowego i zbędnych formalności.

Niekorzystna ocena kredytowa – jak to zmienić

21 07.2020
Prawda jest taka, że ocena kredytowa jest duża ważniejsza niż może nam się wydawać. Daje Ci wiele opcji i szansę na lepsze warunki kredytowania w instytucjach finansowych.

Zadłużenie na karcie kredytowej – problemy i ich rozwiązania

18 07.2020
Ponieważ kwota zadłużenia na karcie kredytowej jest bardzo ważna dla twojej oceny kredytowej, wysoki dług w stosunku do posiadanego limitu kredytowego będzie miało negatywny wpływ na twoją zdolność kredytową.