Poprzedni Następny

Pożyczki pozabankowe na telefon

Pożyczka na telefon lub sms

Pożyczka na telefon to jeden z wygodniejszych i szybszych metod uzyskania pieniędzy bez konieczności wychodzenia z domu. Wniosek o przyznanie dodatkowej gotówki odbywa się bez zbędnych formalności. Wystarczy posiadać dowód osobisty i mieć dobrą historię kredytową.

Pożyczka może trafić na nasze konto bankowe nawet w kilkanaście minut od momentu uzyskania pozytywnej decyzji przez pożyczkodawcę.

Wszystko zależy od sesji Elixir banku, w którym posiadamy rachunek osobisty. Ciekawymi produktami, z których osoby szukające dodatkowego źródła finansowania korzystają najchętniej to m. in. pożyczki, chwilówki, karty z limitem kredytowym, czy również kredyty. Oferty firm pozabankowych z pewnością cechuje minimum formalności oraz szybki czas uzyskania pieniędzy. 

Kto może wnioskować o pożyczkę na telefon

Pożyczka na telefon skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich, posiadających stałe zamieszkanie w Polsce. Co więcej, pożyczkobiorca zobowiązany jest do spełnienia innych ważnych dla firmy pozabankowej, czy banku kryteriów. Podczas wypełniania formularza lub rozmowy z konsultantem możemy zostać poproszeni o podanie danych znajdujących się na dowodzie osobistym.

Dodatkowo niezbędne będzie podanie:

  • aktualnych danych teleadresowych w tym numeru telefonu,
  • czy adresu zamieszkania.

Większość instytucji finansowych przed wydaniem decyzji przyznania lub odrzucenia wniosku o pożyczkę weryfikuje klientów w bazach osób zadłużonych. Jeżeli wnioskujący o pożyczkę posiada spore niespłacone zadłużenie, prawdopodobnie jego wniosek zostanie odrzucony. Na rynku jednak istnieją również pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online. Są to produkty finansowe przeznaczone dla osób posiadających złą historię kredytową. Pożyczki na telefon bez baz mogą być również wygodną opcją dla osób młodych, które starają się o uzyskanie pożyczki po raz pierwszy. Osoby zadłużone mogą jednak zweryfikować, czy ich dane znajdują się w jednej z baz. Sprawdź długi, odwiedzając serwis KRD, BIG, czy BIK i tam ściągnij raport z Twoimi danymi. Każda firma w wymaganiach stawianych klientom wyznacza przedział wiekowy. Wszystkie wymagania, jak i koszty dotyczące produktu, warto zweryfikować przed wysłaniem formularza do pożyczkodawcy. Informacje uzyskamy na stronie wybranej firmy pozabankowej lub dzwoniąc do biura obsługi klienta. Numer telefonu powinien znajdować się w zakładce „kontakt”.

Czym wyróżniają się pożyczki na telefon?

Popularny produkt, jakim są pożyczki na telefon cechuje:

  • możliwość uzyskania szybkiej decyzji odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku
  • ekspresowy przelew pieniędzy na konto bankowe
  • wysoka kwota pożyczki
  • pierwsza pożyczka za 0 zł (jeżeli spłacimy ją w wyznaczonym terminie)
  • możliwość wydania pieniędzy na dowolny cel
  • minimum formalności

Szukając dobrego rozwiązania, polecamy zapoznać się z zaletami karty z limitem kredytowym Axi-Card --> sprawdź więcej informacji klikając tutaj