Poprzedni Następny

Kredyt na dowolny cel – na co najchętniej wydajemy pieniądze?

Powody wydawania pieniędzy z pożyczki

Polacy decydują się na wybranie pożyczki lub kredytu często w najmniej oczekiwanym momencie swojego życia. Często powodem może być zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny, spełnienie marzeń lub pokrycie bieżących wydatków. Sprawdźmy 4 główne powody zaciągnięcia pożyczki:

  1. Pokrycie bieżących wydatków – w niektórych sytuacjach może zdarzyć się, że zabraknie nam pieniędzy do kolejnej wypłaty i będziemy potrzebowali szybkiego wsparcia finansowego na pokrycie wydatków związanych z codziennym życiem. Mowa o wydatkach takich jak: opłata rachunków (prąd, czynsz, woda), żywność, czy również zakup produktów do szkoły dla dziecka.
  2. Zakup sprzętu RTV/AGD – kolejnym częstym powodem, dla którego klienci decydują się na uzyskanie pomocy finansowej w firmach pozabankowych, jest zakup sprzętu, który z pewnością poprawi naszą jakość życia.
  3. Remont mieszkania - podczas przedsięwzięcia, jakim jest remont mieszkania, możemy poczuć, że nagle braknie nam gotówki, aby całkowicie i zgodnie z planem wykończyć mieszkanie. Dodatkowe, niespodziewane wydatki mogą wprawić nas w zakłopotanie, dlatego w takich sytuacjach również chętnie sięgamy po pomoc banków i pożyczkodawców.
  4. Przyjemności – potrzebujesz odpocząć od pracy i codziennych obowiązków? Dla wielu osób najlepszą formą odpoczynku jest wyjazd i zmiana otoczenia. Brak gotówki? Częstym powodem ubiegania się o pożyczkę jest właśnie wydanie pieniędzy na drobne i większe przyjemności. Polacy chętnie wydają pieniądze na wyjazdy, czy zabiegi SPA i w tym celu wspomagają się właśnie pożyczką.

Jak wygodnie pożyczać pieniądze?

Proces uzyskania pożyczki jest prosty i nie powinien sprawić problemu. Pieniądze możemy uzyskać na dwa sposoby: online lub tradycyjnie, odwiedzając biuro wybranego pożyczkodawcy. Obecnie coraz częściej klienci decydują się na wypełnienie wniosku za pośrednictwem Internetu, bez konieczności wychodzenia z domu. Z pewnością jest to wygodny i szybki sposób na uzyskanie dodatkowego źródła finansowania. Bez wątpienia ważnym elementem podczas procesu starania się o pożyczkę, jest weryfikacja potencjalnego pożyczkodawcy. Obecnie mamy do dyspozycji kilka rodzajów produktów finansowych w tym: kredyt, pożyczka, czy karta z limitem kredytowym, a nawet pożyczka społecznościowa. Po wybraniu odpowiedniego i dopasowanego do naszych potrzeb produktu oraz opcji wypełnienia wniosku na stronie internetowej pożyczkodawcy będziemy zobowiązani do podania kilku podstawowych danych.

Pożyczkodawca poprosi o nasze dane osobowe i teleadresowe w tym:

  • imię i nazwisko,
  • adres zamieszkania,
  • numer telefonu komórkowego,
  • czy również dane z dowodu osobistego (np. PESEL).

Jeżeli szukamy pożyczki na dowolny cel, musimy sprawdzić, czy dana firma oferuje tego typu produkt finansowy, czy z góry narzuca nam podanie przyczyny, dla której zdecydowaliśmy się na uzyskanie dodatkowych pieniędzy.

 

Axi-Card – limit kredytowy na dowolny cel

Karta kredytowa Axi gwarantuje jakość, jaką oczekujesz. Możesz starać się o przyznanie limitu kredytowego na całkowicie dowolny cel. Złożenie wniosku jest proste. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie axi-card.pl. Zaletą oferty są z pewnością brak opłat za wypłatę gotówki z bankomatów oraz możliwość wnioskowania o przyznanie zwiększenia limitu kredytowego na karcie. Oprócz tego Axi Card gwarantuje bezpłatne powiadomienia SMS przy każdej transakcji i aktywności, zarządzenie płatnościami za granicą, wypłatami gotówkowymi oraz możliwością weryfikacji historii transakcji.