Karta AXI - jak z niej korzystać

Karta AXI - jak z niej korzystać

Karta kredytowa AXI stała się ulubionym narzędziem płatniczym na polskim rynku– lub już niedługo się stanie. By móc czerpać jak najwięcej korzyści z tej innowacyjnej karty, wystarczy dokładnie poznać jej zalety – dzięki temu będziesz wiedział, w jaki sposób używać jej tak, by było to dla Ciebie jak najbardziej zyskowne.

Po pierwsze, Karta AXI nie jest wydawana przez bank, tylko przez instytucję finansową, Easy Payment Services OOD (Sp. z o. o.). Co to oznacza? Że Karta AXI jest pozbawiona dodatkowo naliczanych opłat – wszystkie koszty są stałe, dlatego też możesz używać jej wszędzie, nie musząc się przejmować dodatkowymi prowizjami.

Druga zaleta Karty AXI, o której powinieneś wiedzieć, dotyczy wypłaty gotówki z bankomatów. Trudno w to uwierzyć, więc proponujemy żebyś sam spróbował i przekonał się, że Karta AXI pozwala na darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, bez żadnych dodatkowych kosztów, poza umownymi odsetkami od wykorzystanego kredytu. Dzięki tej wyjątkowej funkcji, którą oferujemy wszystkim posiadaczom Karty AXI, nie ma już konieczności abyś ograniczał swoje zakupy. Bez względu na to, czy chcesz coś kupić online czy bezpośrednio w sklepie, możesz bez zmartwień zdobyć gotówkę na zakup poszukiwanego produktu. A wszystko dlatego, że dzięki Karcie AXI używanie karty kredytowej do wypłat gotówki nie jest już tematem tabu!

Skoro już mowa o opłatach, warto podkreślić, że wszystko co musisz zrobić aby otrzymać Kartę AXI, to złożyć wniosek online, co nie kosztuje Cię absolutnie nic. Zgadza się, nie tylko obsługa karty, jej ponowne wydanie i wypłacanie nią gotówki z bankomatów jest darmowe, procedurę aplikacyjną i dostarczenie karty pod wskazany adres również bierzemy na siebie! Co więcej, podczas gdy nie używasz Karty AXI, jej posiadanie jest całkowicie bezpłatne, ponieważ jeżeli nie wykonujesz kartą żadnych transakcji, to nie zostają naliczone żadne opłaty – Karta AXI jest zatem środkiem płatniczym, który możesz wykorzystywać jak i kiedy potrzebujesz.

Czy są jeszcze jakieś wskazówki jak najlepiej używać Karty AXI?

Zdajemy sobie sprawę, że posiadacze kart kredytowych nie chcą z nich korzystać jedynie w sklepowych czy restauracyjnych terminalach, tak naprawdę wielu Polaków poszukuje najlepszych okazji w Internecie. Z tego powodu Karta AXI została specjalnie dopasowana do zakupów w różnorodnych sklepach online, dając Ci możliwość wybierania spośród najkorzystniejszych ofert. 

Jeżeli dalej masz wątpliwości czy Karta AXI jest właściwym wyborem dla Ciebie, to pragniemy dodać, że możesz używać jej do płacenia wszędzie, także gotówką, gdyż Karta AXI ma jedną niepodważalną zaletę – jest międzynarodową kartą sieci MasterCard z limitem kredytowym do 6000 PLN. To z kolei oznacza, że możesz na niej polegać zawsze i wszędzie, ponieważ karty MasterCard są powszechnie akceptowane na całym świecie.

Podsumowując, co to wszystko znaczy? Zaaplikuj o Kartę AXI już teraz aby lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi i osiągnąć finansową niezależność, nie rezygnując zakupów, rezerwacji czy zwyczajnego wypłacania gotówki, kiedykolwiek tego potrzebujesz.