Poprzedni Następny

Jak kontrolować swoje wydatki z pozabankową kartą kredytową?

Największą obawą osób starających się o kartę kredytową są informacje napisane tzw. drobnym druczkiem lub brak dostępności ważnych informacji dotyczących stanu spłaty zobowiązania i warunków kredytowania. W AXI informacje są dostępne po kilku kliknięciach, a kontakt z nami możliwy jest całodobowo. Zobacz, jak to wygląda!

Pozabankowa karta kredytowa

Czym w ogóle jest pozabankowa karta kredytowa? To proste! Karta kredytowa, która nie jest przypisana do żadnego produktu bankowego. Karty takie wydawane mogą być przez różne instytucje finansowe, jak sama nazwa wskazuje – niekoniecznie tylko przez banki. AXI Card to przykład takiego produktu. Nie jest objęty tak wysokim oprocentowaniem, jak klasyczna karta kredytowa, a warunki jej uzyskania nie są tak rygorystyczne.

Jednocześnie AXI Card posiada wszystkie jej zalety. Umożliwia płatności pożyczkowe, czyli takie, które dają natychmiastowy zastrzyk gotówki na określonych zasadach. Oprócz tego pozwala budować zdolność kredytową, która w przyszłości może przydać się na przykład do kredytu hipotecznego. Oprócz tego zapewnia elastyczność finansową i dostępność środków w każdym momencie.

Karta kredytowa AXI to instrument wykonany w technologii Mastercard. Płatności dokonywać można nie tylko w sklepach stacjonarnych, także przy pomocy płatności zbliżeniowej, ale również z granicą, przez internet i przez telefon. Korzystając z jednej karty, która oferuje wszechstronne możliwości, gwarantujesz sobie większą kontrolę nad wydatkami.

Kontrola wydatków karty kredytowej

Najważniejsza jest dla nas przejrzystość i porządek w zestawieniu transakcji finansowych. Zdecydowanie się na jedną pozabankową kartę kredytową to uproszczenie kontroli nad swoimi wydatkami. Po zamówieniu AXI Card otrzymasz dostęp do profilu osobistego AXI. To świetny sposób na zarządzanie płatnościami i kartą kredytową. Możesz w nim kontrolować swoje wydatki przez tworzenie wyciągów oraz natychmiastowe sprawdzenie zobowiązań i warunków spłaty. Zarządzać możesz również swoimi usługami – przeglądać je, aktywować i wyłączać. Między innymi należy do nich darmowa usługa SMS – otrzymasz powiadomienie za każdym razem, gdy użyjesz karty kredytowej. Dzięki temu nic, co związane z Twoją kartą Ci nie umknie.

Oprócz tego bardzo ważne jest mieć rękę na pulsie i prognozować własne wydatki. W profilu osobistym posiadasz pełne informacje dotyczące kwoty minimalnej i wszystkich zobowiązań, którymi cechuje się korzystanie z karty kredytowej. Wyciągi i zestawienia transakcji możesz natomiast otrzymać mailowo.

Dostępność z każdego miejsca na świecie

Największą zaletą tego rozwiązania jest jego dostępność. Dzięki aplikacji mobilnej i na komputerach stacjonarnych kontrola nad wydatkami jest natychmiastowa. Gdziekolwiek masz dostęp do sieci internetowej, tam również masz możliwość zalogowania się do profilu. Podobnie, jak z korzystaniem z karty kredytowej, kontrola nad wydatkami możliwa jest w każdym miejscu na Ziemi. Jedynym ograniczeniem jest oprogramowanie w telefonie. Dla Androida wersja nie może być starsza niż 5.1, a dla iOSa nie starsza niż 11. Jednak są to już leciwe systemy operacyjne więc nietrudno spełnić te wymogi.

Całodobowa obsługa klienta

Aplikacja mobilna to niejedyna możliwość kontroli wydatków karty kredytowej AXI. Posiadamy również infolinię dostępną 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. To najszybszy sposób na kontakt i uzyskanie potrzebnych informacji. Oprócz tego możesz napisać do nas wiadomość. Formularz zgłoszeniowy znajduje się w zakładce „Kontakt” na stronie głównej. Posiadamy również oddział stacjonarny w Warszawie, pracujący w bardzo elastycznych godzinach od 9 do 19, od poniedziałku do piątku.

Po każdym działaniu, jakie wykonasz, zostaje ślad. Nie sposób o lepszą kontrolę nad swoimi wydatkami jak z kartą kredytową. Posiadasz nie tylko wyciąg, ale również informacje na temat wysokości zobowiązań, możliwość stworzenia zestawień za miesiące poprzednie i podejrzenia zobowiązań oraz obowiązującej kwoty minimalnej. Nie ma informacji, której brakuje, aby mieć pełną kontrolę nad wydatkami. Wybierz AXI Card i ciesz się transparentnością swoich wydatków!