Poprzedni Następny

Czy istnieje idealna karta kredytowa?

Wielu ludzi jest zasypywanych regularnie nadsyłanymi, zarówno przez banki, jak i instytucje pozabankowe, najnowszymi ofertami kart kredytowych. Reklamy napływają ze wszystkich stron – w Internecie, poczcie czy przy wizycie w oddziale banku. Aplikowanie o kartę kredytową to jednak zupełnie inna kwestia, która powinna być dobrze przemyślana. Wszystkie napływające propozycje są z pozoru dobre, ale tak naprawdę potrzebne Ci jest rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. W rzeczywistości nie każda z wielu kuszących opcji jest odpowiednia dla każdego konsumenta. Czasem konkretna karta kredytowa może być idealna dla Twojego sąsiada, chwalącego się listą płynącej z niej korzyści przy każdej okazji, a jednocześnie zupełnie niepasująca do Twojego stylu życia i zakupowych zwyczajów.

Mówiąc zupełnie szczerze, nie istnieje coś takiego jak perfekcyjna karta kredytowa. Oferują one
w większości korzystne warunki, ochronę przed oszustwem, programy lojalnościowe, zniżki i wiele więcej. Właśnie dlatego nie powinieneś sięgnąć po pierwszą kartę, która zostanie Ci zaoferowana. Zdecydowanie lepszą decyzją będzie sprawdzenie rynku i porównanie ofert w poszukiwaniu tej, która naprawdę odpowiada Twoim potrzebom.

Czy wiesz, jak wygląda Twoja historia kredytowa?

Otrzymanie idealnej karty kredytowej jest niemożliwe, jeżeli nie znasz swojej historii kredytowej. Jeżeli sytuacje, w których byłeś spóźniony z płatnościami zdarzały się często w ciągu ostatnich 5 lat, możesz nie otrzymać kredytu, lub otrzymać go na niespecjalnie korzystnych warunkach.

W takich sytuacjach polecanym rozwiązanie jest zaaplikowanie o kartę kredytowych w instytucjach pozabankowych. Za przykład można tu przestawić Kartę AXI, która nie posiada żadnych rocznych opłat, a w dodatku nie wymaga perfekcyjnej historii kredytowej. Dzięki Karcie AXI możesz nie tylko budować, ale również naprawić Twoją historię kredytową.

Czy istnieją karty kredytowe bez jakichkolwiek opłat rocznych?

To może wydawać się niemożliwe, ale tak – na pewno jesteś w stanie znaleźć w rynkowej ofercie kartę, która nie będzie wiązała się z żadnymi kosztami oprócz tych związanych z jej użytkiem. Dzięki temu, gdy nieużywana – jest dla Ciebie całkowicie darmowa. Przykładem takiej karty jest właśnie Karta AXI. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą rynkową, by znaleźć idealną dla Ciebie kartę.

Czy przejrzałeś oferty w Internecie?

W dzisiejszych czasach Internet jest prawdziwą kopalnią wiedzy na każdy temat. Jest wiele materiałów, które możesz znaleźć w temacie kart kredytowych, nowości w świecie finansów itp. Z tego powodu powinieneś zrobić dokładne poszukiwania surfując w sieci – by móc wybrać najlepszą ofertę karty kredytowej dla siebie.

Jakie korzyści idą wraz z posiadaniem karty kredytowej?

Jeżeli karta kredytowa ma być dla ciebie jak najbardziej użytecznym narzędziem, musisz znaleźć taką, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom. Na przykład, jeżeli dużo podróżujesz, na pewno przyda ci się karta międzynarodowa, którą będziesz mógł zapłacić w każdym miejscu na świecie.  Jeżeli jesteś fanem zakupów online, Karta AXI będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem – dzięki niej możesz dokonywać bezpiecznych płatności w Internecie, a dzięki darmowym powiadomieniom SMS przy każdej transakcji zawsze wiesz, co dzieje się z Twoją kartą. Dzięki temu Karta AXI jest idealnym nardzędziem finansowym, które wspomoże Cię zawsze i wszędzie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej natemat Karty AXI, zadzwoń do nas na numer 222 70 70 30 lub wyślij nam wiadomość na adres help@axi-card.pl.