Poprzedni Następny

Czy masz już swoją kartę AXI z 0% odsetkami?

Karta AXI to rodzaj karty kredytowej MasterCard Standard z limitem do 6000 zł, którą możesz otrzymać bez potwierdzania swojego rachunku bankowego i zbędnych formalności. Jest to karta dająca możliwość płatności zbliżeniowej, a kiedy kwota zakupów będzie niższa niż 50 zł, wprowadzanie kodu PIN nie będzie wymagane. Możesz też wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce całkowicie za darmo.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojej karty AXI, możesz bezproblemowo złożyć wniosek już dziś i otrzymać promocyjną ofertę, dzięki której RRSO wynosi 0% przez okres 30 dni od momentu aktywacji karty.

Co zyskasz dzięki ofercie promocyjnej?
Maksymalny limit, jaki możesz uzyskać w trakcie trwania oferty promocyjnej to 3000 zł. Przykładowo, gdybyś wykorzystał limit 1000 zł pierwszego dnia miesiąca bez promocji, musiałbyś zapłacić już 1060 zł do 5 dnia kolejnego miesiąca, ponieważ oprocentowanie stałe wynosi 9,00%. Dokładniej mówiąc, w w.w. kwotę wlicza się: kapitał – 1000 zł, odsetki – 7,50 zł oraz prowizja za korzystanie z karty 52,50 zł. Jako klient posiadasz również opcję spłaty kwoty minimalnej 150 zł. Zakładając jednak kartę podczas oferty promocyjnej, możesz liczyć na brak dodatkowych kosztów i darmowe korzystanie z karty AXI.

Warunki i zasady uczestnictwa w promocji
Promocja trwa do 31.07.2020. Uczestnikiem może być osoba, która ubiega się o pierwszą pożyczkę w serwisie, w dniu trwania promocji. Wcześniejsze posiadanie przez klienta pożyczki udzielonej przez kredytodawcę powoduje, iż nie może on skorzystać z oferty.

Promocja polega na przyznaniu kredytobiorcy rabatu w wysokości 100% prowizji za administrowanie kartą, prowizji za limit kredytowy oraz odsetek od kwot wykorzystywanych przez klienta po uzyskaniu od firmy pierwszej pożyczki. Okres promocyjny i związany z nim rabat, o którym mowa powyżej, obowiązuje tylko przez 30 dni liczonych od dnia aktywacji karty przez kredytobiorcę.

W następujących kolejno okresach płatności, zaraz po wygaśnięciu okresu promocyjnego, klient będzie zobowiązany do uregulowania płatności za pożyczkę w wybrany przez siebie sposób, zgodnie z zasadami w umowie pożyczki. Począwszy od dnia, po którym wygasł okres obowiązującego rabatu, do kwoty wykorzystanej przez kredytobiorcę zostaną naliczone odsetki oraz opłaty określone w umowie pożyczki.

Musisz też pamiętać, że im wcześniej zaaplikujesz, tym lepiej, ponieważ każdy wniosek, który zostanie złożony zaraz przed lub po dniu 30.11.2019 będzie rozpatrzony przez kredytodawcę bez uwzględnienia warunków w.w. promocji. Rabat nie łączy się z innymi promocjami oferowanymi przez kredytodawcę, chyba że indywidualne warunki danej promocji stanowią inaczej.

Reklamacje
Jeśli uznasz, że nie jesteś zadowolony z karty AXI, możesz złożyć reklamację. Jak to zrobić?

  • w formie pisemnej-wysyłając reklamację na adres biura kredytodawcy,
  • ustnie-dzwoniąc na numer podany na stronie internetowej firmy AXI
  • lub osobiście w punkcie obsługującym klientów w dowolnej jednostce kredytodawcy.

Możliwa jest także reklamacja drogą elektroniczną, poprzez stronę internetową kredytodawcy lub na podany na niej adres e-mail.

Odpowiedzi na reklamacje udzielane są niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni roboczych od dnia otrzymania reklamacji. Jeśli sytuacja jest na tyle skomplikowana i złożona, a termin się opóźni, kredytodawca jednak wyjaśni przyczynę opóźnienia, wskaże okoliczności, które muszą zostać spełnione, aby sprawa została rozpatrzona oraz wyznaczy przewidywany termin rozstrzygnięcia reklamacji i udzielenia odpowiedzi, nie dłuższy niż 60 dni roboczych od otrzymania reklamacji.

Jak złożyć wniosek o kartę AXI?
Tak jak zostało wspomniane powyżej, aby skorzystać z promocji, musisz spełnić określone warunki oraz złożyć wniosek w wyznaczonym terminie. Aplikować o kartę, możesz drogą elektroniczną. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową firmy i klikniesz przycisk ,,ZŁÓŻ WNIOSEK’’ w prawym górnym rogu. Następnie zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, w którym musisz podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail. Po złożeniu wniosku oddzwania do Ciebie konsultant, abyście mogli razem wypełnić pełny kwestionariusz. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie Twojej zdolności kredytowej, dochodów i aktualnych zobowiązań przez analityków firmy.

Jeśli Twoje dochody wynoszą minimum 1200 zł miesięcznie, a Ty wywiązujesz się z posiadanych zobowiązań terminowo lub z nieznacznym opóźnieniem (do maksymalnie 30 dni), to Twój wniosek zostanie rozpatrzony pomyślnie. Po akceptacji zadzwoni do Ciebie konsultant, aby omówić z Tobą, gdzie i kiedy może zostać dostarczona Twoja karta AXI przez kuriera. Kurier przyjedzie do Ciebie z kartą oraz umową. Po jej podpisaniu i dostarczeniu jej do firmy Twoja karta zostanie aktywowana i będziesz mógł z niej w pełni korzystać.

Nie zapomnij o Profilu Osobistym AXI. Dzięki aktywowaniu go będziesz mieć dostęp do teraźniejszych operacji, wysokości zadłużenia oraz będziesz mógł łatwo i bezpiecznie zmieniać funkcje swojej karty zgodnie ze swoimi preferencjami. Wystarczy tylko, że się zarejestrujesz i dodasz swoją kartę AXI, podając numer PESEL oraz numer Twojej umowy. Możesz znaleźć go w lewym dolnym rogu swojej karty kredytowej. Jeśli będziesz miał problemy, pamiętaj, że możesz zadzwonić do konsultanta, który zawsze udzieli Ci potrzebnych wskazówek lub zajrzeć na stronę, gdzie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.