Czy masz już swoją kartę AXI z 0% odsetkami?

Czy masz już swoją kartę AXI z 0% odsetkami?

Karta AXI to rodzaj karty kredytowej MasterCard Standard z limitem do 6000 zł, którą możesz otrzymać bez potwierdzania swojego rachunku bankowego i zbędnych formalności. Jest to karta dająca możliwość płatności zbliżeniowej, a kiedy kwota zakupów będzie niższa niż 50 zł, wprowadzanie kodu PIN nie będzie wymagane. Możesz też wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce całkowicie za darmo.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojej karty AXI, możesz bezproblemowo złożyć wniosek już dziś i otrzymać promocyjną ofertę, dzięki której RRSO wynosi 0% przez okres 30 dni od momentu aktywacji karty.

Co zyskasz dzięki ofercie promocyjnej?
Maksymalny limit, jaki możesz uzyskać w trakcie trwania oferty promocyjnej to 3000 zł. Przykładowo, gdybyś wykorzystał limit 1000 zł pierwszego dnia miesiąca bez promocji, musiałbyś zapłacić już 1060 zł do 5 dnia kolejnego miesiąca, ponieważ oprocentowanie stałe wynosi 9,00%. Dokładniej mówiąc, w w.w. kwotę wlicza się: kapitał – 1000 zł, odsetki – 7,50 zł oraz prowizja za korzystanie z karty 52,50 zł. Jako klient posiadasz również opcję spłaty kwoty minimalnej 150 zł. Zakładając jednak kartę podczas oferty promocyjnej, możesz liczyć na brak dodatkowych kosztów i darmowe korzystanie z karty AXI.

Warunki i zasady uczestnictwa w promocji
Promocja trwa od 01.10.2019 do 30.11.2019. Uczestnikiem może być osoba, która ubiega się o pierwszą pożyczkę w serwisie, w dniu trwania promocji. Klient, któremu udzielono wcześniej pożyczki przez kredytodawcę, nie może skorzystać z oferty.

Promocja polega na przyznaniu kredytobiorcy rabatu w wysokości 100% prowizji za administrowanie kartą, prowizji za limit kredytowy oraz odsetek od kwoty wykorzystanej przez klienta, po uzyskaniu od firmy pierwszej pożyczki. Okres promocyjny i związany z nim rabat, obowiązuje tylko przez 30 dni liczonych od dnia aktywacji karty przez kredytodawcę.

W następujących kolejno okresach płatności, zaraz po wygaśnięciu okresu promocyjnego, klient będzie zobowiązany do uregulowania płatności za pożyczkę. Może to zrobić w wybrany przez siebie sposób, zgodnie z zasadami w umowie pożyczki. Począwszy od dnia po którym wygasł okres obowiązującego rabatu, do kwoty wykorzystanej przez kredytobiorcę, zostaną naliczone odsetki oraz opłaty określone w umowie pożyczki.

Musisz też pamiętać, że im wcześniej złożysz wniosek, tym lepiej. Każdy wniosek, który zostanie złożony w ostatnich dniach trwania promocji lub po dniu 30.11.2019, będzie rozpatrzony przez kredytodawcę, bez uwzględnienia warunków w.w. promocji. Rabat nie łączy się z innymi promocjami oferowanymi przez kredytodawcę, chyba że indywidualne warunki danej promocji stanowią inaczej.

Reklamacje
Jeśli uznasz, że nie jesteś zadowolony z karty AXI, możesz złożyć reklamację. Jak to zrobić?

  • w formie pisemnej - wysyłając reklamację na adres biura kredytodawcy,
  • ustnie - dzwoniąc na numer podany na stronie internetowej firmy AXI
  • lub osobiście w punkcie obsługującym klientów, w dowolnej jednostce kredytodawcy.

Możliwa jest także reklamacja drogą elektroniczną, poprzez stronę internetową kredytodawcy lub na podany na niej adres e-mail.

Odpowiedzi na reklamacje udzielane są niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni roboczych od dnia otrzymania reklamacji. Jeżeli sytuacja będzie na tyle złożona, że dojdzie do opóźnienia - kredytodawca wyjaśni przyczynę opóźnienia oraz wskaże okoliczności, które muszą zostać spełnione, aby sprawa została rozpatrzona. Wyznaczy przewidywany termin rozstrzygnięcia reklamacji i udzielenia odpowiedzi, nie dłuższy niż 60 dni roboczych od otrzymania reklamacji.

Jak złożyć wniosek o kartę AXI?
Tak jak zostało wspomniane powyżej, aby skorzystać z promocji, musisz spełnić określone warunki oraz złożyć wniosek w wyznaczonym terminie. Aplikować o kartę możesz drogą elektroniczną. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową firmy i klikniesz przycisk ,,ZŁÓŻ WNIOSEK’’ w prawym górnym rogu. Następnie zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, w którym musisz podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail. Po złożeniu wniosku oddzwania do Ciebie konsultant, abyście mogli razem wypełnić pełny kwestionariusz. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie Twojej zdolności kredytowej, dochodów i aktualnych zobowiązań przez analityków firmy.

Jeśli Twoje dochody wynoszą minimum 1200 zł miesięcznie, a Ty wywiązujesz się z posiadanych zobowiązań terminowo lub z nieznacznym opóźnieniem (do maksymalnie 30 dni), to Twój wniosek zostanie rozpatrzony pomyślnie. Po akceptacji zadzwoni do Ciebie konsultant, aby omówić z Tobą, gdzie i kiedy może zostać dostarczona Twoja karta AXI przez kuriera. Kurier przyjedzie do Ciebie z kartą oraz umową. Po jej podpisaniu i dostarczeniu jej do firmy Twoja karta zostanie aktywowana i będziesz mógł z niej w pełni korzystać.

Nie zapomnij o Profilu Osobistym AXI. Dzięki aktywowaniu go będziesz mieć dostęp do teraźniejszych operacji, wysokości zadłużenia oraz będziesz mógł łatwo i bezpiecznie zmieniać funkcje swojej karty zgodnie ze swoimi preferencjami. Wystarczy tylko, że się zarejestrujesz i dodasz swoją kartę AXI, podając numer PESEL oraz numer Twojej umowy. Możesz znaleźć go w lewym dolnym rogu swojej karty kredytowej. Jeśli będziesz miał problemy, możesz zadzwonić do konsultanta, który zawsze udzieli Ci potrzebnych wskazówek lub zajrzeć na stronę, gdzie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania