AXI Card za granicą

AXI Card za granicą

Karta Axi to idealna alternatywa pożyczki lub chwilówki online dostępna po złożeniu wniosku, bez konieczności wychodzenia z domu. Użytkowanie karty jest bardzo proste i intuicyjne. Sprawdź, w jakich krajach możesz używać karty, a gdzie ta usługa jest niedostępna.

AXI Card – szybka pomoc finansowa

Karta Axi skierowana jest do osób szukających wsparcia finansowego na już. Elastyczny i nowoczesny produkt, jakim jest karta AXI, dostępny jest dla osób powyżej 21 roku życia, posiadających ważny dokument tożsamości oraz comiesięczne wpływy na konto w minimalnej wysokości 1500 zł. W Axi Card możemy otrzymać od 500 do 6000 zł.

Szybki wniosek dostępny na stronie www.axi-card.pl pozwoli nam na uzyskanie gotówki, którą będziemy mogli przeznaczyć na dowolny cel. Wypełnienie formularza zajmuje kilka minut, dlatego w szybkim czasie jesteśmy w stanie uzyskać pieniądze, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zalety Karty AXI

AXI Card to konkurencyjny produkt finansowy z wieloma zaletami. Jedną z większych zalet jest możliwość skorzystania z darmowych wypłat gotówki z bankomatu na terenie całej Polski oraz w wybranych krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Warto wspomnieć, że nie każda instytucja finansowa posiada w swojej ofercie korzystanie z bankomatów bez naliczenia prowizji. Często taka funkcjonalność dostępna jest za opłatą od 5 do 10 zł.

Oprócz zalety, jaką jest darmowa wypłata gotówki z bankomatów, warto wspomnieć również o innych równie atrakcyjnych plusach karty AXI. Jeżeli jesteśmy użytkownikami karty i przez dany okres nie używamy produktu, nie zostają nam naliczone żadne dodatkowe koszty. Klienci AXI mają możliwość skorzystania z całodobowej obsługi klienta oraz Profilu Osobistego AXI, gdzie znajdą informację dotyczące wszystkich przeprowadzonych transakcji. Kartą AXI możemy płacić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i tych online.

 

W jakich krajach AXI Card nie jest dostępne?

Jedną z większych zalet, o których wspomnieliśmy wyżej, jest możliwość bezwarunkowych wypłat gotówki z bankomatów w Polsce i w wybranych krajach bez doliczonych żadnych opłat. Należy jednak pamiętać, że Karta AXI działa w wielu krajach, jednak nie we wszystkich. Warto przed wyjazdem za granicę dowiedzieć się, czy będziemy w stanie mogli korzystać z możliwości, jakie daje nam AXI Card.

Poniżej przedstawiamy listę państw, w których używanie AXI Card nie jest możliwe:

Samoa Amerykańskie, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych, Afganistan, Barbados, Botswana, Bahamy, Białoruś, Burundi, Vanuatu, Wenezuela, Ghana, Gwinea, Gwinea - Bissau, Guam, Erytrea, Zimbabwe, Irak, Iran, Islandia, Jemen, Korea Północna, Kajmany, Kambodża, Kolumbia, Kongo, Wybrzeże Kości Słoniowej, Kuba, Liberia, Libia, Liban, Mauritius, Mali, Mjanma (Birma), Mongolia, Niger, Nikaragua, Oman, Pakistan, Palau, Panama, Rosja, Samoa, Syria, Somalia, Sudan, Trynidad i Tobago, Tunezja, Uganda, Fidżi, Republika Środkowoafrykańska, Sudan Południowy, Jamajka.