Axi Card ze stałą stopą procentową i opłatami – sprawdź korzyści

Axi Card ze stałą stopą procentową i opłatami – sprawdź korzyści

Co to jest stopa procentowa?

Stopa procentowa to cena pieniądza, jaką należy zapłacić za jej uzyskanie. Koszt stopy procentowej wyrażany jest zazwyczaj, jako procent od pożyczonej sumy i mierzony jest on w ujęciu rocznym. Ekonomiści wyznaczają wartość stopy procentowej, aby zapewnić stabilność polskiej walucie. Dotyczy ona nie tylko rozliczeń między bankiem a klientem, ale również między innymi instytucjami finansowymi, w tym np. firmami pożyczkowymi.  Wpływ zmiany stopy procentowej najbardziej odczuwają osoby, które decydują się na zaciągnięcie kredytu o zmiennym oprocentowaniu (mowa o kredycie hipotecznym, a czasami również samochodowym, czy gotówkowym).

Podwyżki stóp procentowych w Polsce w 2022 roku

Ekonomiści prognozują coraz to wyższy wzrost stóp procentowych. Z pewnością nie skończy się na obecnych 12,3 proc. Niestety osoby, które posiadają kredyt w banku, muszą przygotować się na wzrost rat kredytu nawet o 100% w porównaniu z zeszłym 2021 rokiem. Należy mieć na uwadze, że gdy rosną stopy procentowe, kredyty stają się coraz droższe, a co gorsza, trudniej je uzyskać. Również należy przygotować się, ze zdrożeją podstawowe produkty, w tym również paliwo oraz rachunki za prąd. Każda zmiana stóp procentowych, wpływa na gospodarkę. W trudnych sytuacjach, gdy brakuje nam pieniędzy, warto prześledzić aktualne, korzystniejsze oferty firm pozabankowych, które będą świetną alternatywą dla osób potrzebujących uzyskać dodatkowego zastrzyku gotówki na już.

Axi Card – stała stopa procentowa oraz opłaty

Jeżeli obecnie jesteś osobą, która szuka dodatkowego źródła finansowania na dowolne wydatki, warto zapoznać się z ofertą firm pozabankowych. Axi Card udostępnia klientom kartę z limitem odnawialnym do 4000 zł. Stali klienci mają szansę na zwiększenie limitu nawet do 6000 zł. Co ważne, koszty Axi Card nie są ukryte, a stopa oprocentowania jest stała i wynosi 6,94%. W porównaniu z ofertami banków, w szczególności podczas podwyżek stóp procentowych, Axi Card tanieje i jest przystępna dla każdego, kto spełnia określone, proste warunki. W obecnych czasach to ogromny plus. Nie musisz martwić się, że koszty za spłatę otrzymanego limitu wzrosną wraz ze zmianą stóp procentowych.

Co wyróżnia Kartę AXI od konkurencji? W Axi Card masz możliwość wypłaty pieniędzy bez opłat na terenie Polski oraz krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Co więcej, jeżeli nie używasz karty – nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat. I najważniejsze! Jeżeli interesuje Cię korzystanie z karty w kolejnych miesiącach, nie musisz składać ponownego wniosku, co oznacza, że bez dosyłania dodatkowych informacji, czy dokumentów, uzyskasz odpowiedni limit na swojej karcie.