Analityk biznesowy

Warszawa - Centrum

Easy Payment Services Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej instytucji finansowej, która dostarcza karty kredytowe na szeroką skalę. Naszą misją jest zapewnienie każdemu szansy na szybki dostęp do narzędzi finansowych, produktów i usług.

Ze względu na rozwój oddziału w Polsce poszukujemy: Analityk biznesowy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie analiz biznesowych dla bieżącej działalności oddziału spółki w następujących obszarach: ryzyko, operacje, sprzedaż, windykacja, operacje, płatności i inne.
  • Przygotowanie założeń, budowa i utrzymanie dashboard'u.
  • Wsparcie analityki portfela kredytowego.
  • Przygotowanie ad hoc analiz danych na potrzeby działalności oddziału spółki w różnych obszarach.
  • Wsparcie pozostałych działów zgodnie z posiadanymi umiejętnościami i kompetencjami.
  • Inne zadanie zlecone w obszarze analityki danych.

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenie w analityce danych min. 1 rok.
  • Zaawansowana znajomość Microsoft Excel.
  • Umiejętność programowania w VBA.
  • Znajomość języka Python na poziomie średnio-zaawansowanym (znajomość funkcji wbudowanych oraz bibliotek NumPy, Pandas).
  • Rozwinięte zdolności matematyczne i analityczne.
  • Znajomośc języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

  • Dużo wyzwań, ambitne zadania i samodzielność w pracy,
  • Międzynarodowe środowisko pracy i nieformalną atmosferę,
  • Duże możliwości rozwoju kompetencyjnego i zawodowego,
  • Przyjazny zespół, unikalną kulturę pracy i feedback na bieżąco,
  • System benefitów
  • Biuro w atrakcyjnej likalizacji w samym centrum Warszawy.

Dodaj swoje CV