Specjalista ds. windykacji telefonicznej

Bukowińska 22B, 02-703 Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Telefoniczny kontakt z klientami,
  • Negocjowanie, ustalanie warunków oraz monitorowanie spłaty zobowiązań,
  • Utrzymywanie relacji z dedykowaną grupą klientów,
  • Realizacja wyznaczonych celów ilościowych i jakościowych,
  • Wyjaśnienie przyczyn opóźnień w zakresie braku płatności,
  • Skuteczne motywowanie do dokonania spłaty,
  • Dbanie o dobry wizerunek międzynarodowej firmy, zgodnie z jej wartościami.

Nasze wymagania:

  • Warunek konieczny: praktyczne doświadczenie  w telefonicznej obsłudze klienta/ windykacji należności: minimum 1 rok,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów negocjacyjnych dot. zadłużeń,
  • Umiejętność pozyskiwania danych za pomocą dostępnych zasobów i narzędzi w celu nawiązania kontaktu z klientem („skip tracing”),
  • Umiejętność pracy z różnym rodzajem klientów,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (niezbędna Excela),
  • Wykształcenie: minimum średnie,
  • Mile widziana znajomość prawnych podstaw windykacji,
  • Realna motywacja do podjęcia pracy w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Nastawienie na realizację wyników  indywidualnych,
  • Umiejętność współpracy nad wynikami zespołu,
  • Samodzielność i  dyscyplina  w realizacji codziennych obowiązków.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienia na umowę o pracę na pełny etat,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny comiesięczny system premiowy,
  • Pracę hybrydową (po okresie próbnym): 80 % praca zdalna, 20% praca w biurze,
  • Podczas okresu próbnego praca stacjonarna w biurze firmy,
  • Program szkoleń wstępnych oraz wsparcie w okresie adaptacji na stanowisku,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Biuro na Mokotowie z dogodnym dojazdem na I linii metra,
  • Koleżeńską atmosferę w zespole i firmie.

Benefity:

  • Brak dress code’u
  • Kawa/herbata
  • Prywatna opieka medyczna
  • Praca hybrydowa
  • Pizza Day
  • Program poleceń pracowniczych
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dodatkowy urlop wypoczynkowy
  • Owoce i przekąski
  • Platforma benefitowa
  • Spotkania integracyjne
  • Karta Multisport
  • Szkolenie wprowadzające

Upload your CV

Wgraj swoje CV