Karta kredytowa AXI od dziś na polskim rynku.

Karta kredytowa AXI od dziś na polskim rynku.

Easy Payment Services z przyjemnością i dumą przedstawia AXI – kartę kredytową inną niż wszystkie, a jednocześnie funkcjonującą pod sprawdzonym szyldem MasterCard i oferującą limit kredytowy do 6,000 złotych.

Co wyróżnia Kartę AXI wśród innych kart kredytowych dostępnych na rynku?

Przede wszystkim uproszczone wymagania wobec jej posiadaczy. Możesz ją otrzymać prościej i szybciej niż w tradycyjnym banku, wszystkich formalności dopełnisz przez Internet i telefon, a my bezpłatnie dostarczymy Kartę AXI pod wskazany przez Ciebie adres – nawet jeżeli Twoja historia kredytowa nie jest w pełni korzystna.

Zgadza się, Karta AXI jest tak prosta do zdobycia!

...i równie prosta w codziennym użytkowaniu! Jeżeli jesteś zmęczony wymaganiami, ograniczeniami i procedurami bankowymi oraz szukasz rozwiązań finansowych dopasowanych do swoich potrzeb, to Karta AXI jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Kiedy już zaczniesz jej używać, masz pełną kontrolę nad swoimi wydatkami za pomocą Profilu Osobistego AXI dostępnego on-line oraz darmowych SMS-ów, które będziemy wysyłać na wskazany przez Ciebie numer po każdej transakcji. Zdajemy sobie też sprawę, że w niektórych sytuacjach niezbędna jest gotówka – wypłacisz ją więc bez żadnych opłat ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Zaskakujące? A to jeszcze nie wszystko!

Karta AXI nie kosztuje Cię ani złotówki jeżeli jej nie używasz – możesz zwyczajnie schować ją do szuflady
i użyć kiedy uznasza za stosowne, bez żadnych opłat administracyjnych. To nie żadna sztuczka, tylko proste i jasne zasady.

Za Kartę AXI płacisz tylko gdy jej używasz

Karta AXI jest inna niż bankowe karty kredytowe – płacisz tylko gdy jej używasz i nie płacisz żadnej opłaty rocznej. To właśnie prostota, łatwość i elastyczność Karty AXI przyczyniły się do jej sukcesu na innych rynkach. 

Doświadczeni w innowacji

Naszym rynkiem macierzystym jest Bułgaria, gdzie ta sama karta jest dostępna od 2013 roku pod nazwą Biala Karta. Obecnie ilość aktywnych użytkowników Biala Karta przekracza 90,000 i ciągle rośnie,
a nasza firma jest jedną z wiodących instytucji finansowych w Bułgarii.