Karta Axi jest od teraz dostępna w Apple Pay!

Karta Axi jest od teraz dostępna w Apple Pay!

Świat się zmienia. Formy płatności się zmieniają. My też się zmieniamy.

W celu uczynienia Karty Axi jeszcze bardziej użyteczną, rozpoczynamy naszą współpracę z Apple Pay. Aby cieszyć się bezpiecznymi i szybkimi płatnościami z kartą Axi w tej formie, będziesz potrzebować jednego z nastęujących urządzeń: Urządzenia

Łatwo i szybko – po prostu dodaj kartę Axi do Apple Pay. Kliknij tutaj i dowiedz się jakie podjąć kroki, aby dodać swoją kartę.

Czemu Apple Pay?

•       Ponieważ jest to proste!

Dodaj swoją kartę do Apple Pay – jednorazowo, za pomocą kilku kliknięć. Nie musisz już wpisywać szczegółów swojej karty przy każdej transakcji online. Zapłać jednym kliknięciem przy pomocy swojego iPhone’a.

•       Ponieważ jest to bezpieczne!

Kiedy dokonujesz zakupu, Apple Pay generuje specjalny numer dla Twojego urządzenia i unikatowy kod transakcji. Dane Twojej karty nie sa przechowywane na Twoim urządzeniu ani na serwerach firmy Apple. Informacje przesyłane drugiej stronie również są zakodowany, więc Twoje dane nie mogą zostać przechwycone.

 

•       Ponieważ jest to wygodne!

Nie musisz nosić ze sobą swojej karty w formie fizycznej. Płacisz wszędzie za pomocą swojego urządzenia Apple, jednym kliknięciem, bez każdorazowego podawania szczegółów swojej karty.

 

Dowiedz się jak dokonywać transakcji kartą Axi przez system ApplePay.

 

Życzymy udanych zakupów przy pomocy Karty Axi oraz Apple Pay!