Specjalista ds. AML

Żurawia 22/V piętro, 00-515 Warszawa

Twój zakres obowiązków:

·        Przegląd oraz aktualizacja list sankcyjnych, raportowanie do Centrali Grupy w tym zakresie,

·        KYC klientów na etapie onboardingu oraz bieżący monitoring klientów i transakcji, zgodnie z przepisami oraz procedurami wewnętrznymi obowiązującymi w Spółce,

·        Badanie spójności i kompletności danych klienta z wiedzą Spółki o kliencie

·        Usprawnianie oraz wprowadzanie nowych procesów w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy zgodnie z potrzebami Spółki,

·        Samodzielne wyciąganie wniosków w zakresie zachowań klientów i raportowanie ich do AML Officera wraz z zaleceniami,

·        Administrowanie teczkami klientów prowadzonych na potrzeby przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu i ich bieżąca aktualizacja,

·        Uczestniczenie w procesie identyfikacji, oceny oraz akceptowania klientów,

·        Zapewnienie odpowiednich szkoleń pracownikom firmy, w celu podnoszenia ich wiedzy i świadomości w zakresie AML,

·        Bieżąca współpraca z komórką Compliance na poziomie Grupy.

Nasze wymagania:

·        Praktyczna znajomość przepisów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu, obowiązków instytucji obowiązanych oraz umiejętność adekwatnego zastosowania procedur, poparta co najmniej rocznym doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w instytucjach płatniczych lub związanych z wydawaniem pieniądza elektronicznego),

·        Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: prawo, ekonomia, matematyka,

·        Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację biznesową (warunek konieczny do bieżącej współpracy z Grupą)

·        Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju,

·        Samodzielność w działaniu i zaangażowanie w pracę,

·        Świetna organizacja pracy,

·        Terminowość, rzetelność i skrupulatność.

To oferujemy:

·    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

·    Praca hybrydowa

·    Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie

·    Benefity dla pracowników: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, dodatkowy urlop.

·    Biuro w samym centrum Warszawy

Upload your CV

Wgraj swoje CV