Poprzedni Następny

Nowoczesna Karta Axi - poznaj jej zalety

Karta z Limitem AXI – dlaczego warto ją mieć?

Jeżeli szukasz wsparcia finansowego na dowolny cel, warto rozważyć kartę z limitem kredytowym Axi. Jest to nowoczesny i elastyczny produkt, który dostarcza użytkownikowi wiele korzyści. Axi-Card możemy używać zarówno podczas płatności w sklepach stacjonarnych i online. Obecnie nowi klienci firmy po spełnieniu kilku prostych warunków, mają możliwość skorzystania z produktu bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Nie korzystasz z karty? Nie płacisz! To jedna z wyjątkowych zalet karty. Jeżeli korzystasz z limitu, maksymalne miesięczne koszty wynoszą tylko 5,82% i są liczone od wykorzystanego limitu.

Przykładowo – jeżeli klient wykorzysta pierwszego dnia miesiąca kwotę w wysokości 1000 zł, opłata wyniesie go wyłącznie 58,2 zł. W innych firmach pożyczkowych może to być kwota w wysokości 280 zł.

Oprócz niskich kosztów warto wspomnieć o darmowych wypłatach gotówki z bankomatu nie tylko w Polsce, ale również na terenie Państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Klienci Axi Card uzyskują dostęp do Osobistego Profilu Axi, gdzie uzyskują uprawniania do wprowadzenia zmian funkcji karty, czy również weryfikacji listy transakcji.

Axi-Card – warunki korzystania z karty

Zainteresowała Cię karta z limitem kredytowym Axi? Aby zostać użytkownikiem karty, wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Pierwszym krokiem niezbędnym do otrzymania karty jest wypełnienie wniosku dostępnego na stronie www.axi-card.pl. Zajmie Ci to dosłownie kilka minut. W formularzu należy podać kilka podstawowych danych osobowych i teleadresowych. Aby ubiegać się o kartę, należy:

  • mieć co najmniej 21 lat,
  • posiadać udokumentowany dochód w minimalnej wysokości 1500 zł.

Czasami może zdarzyć się, że zostaniesz poproszony o przesłanie dodatkowych dokumentów. Po zaakceptowaniu wniosku na wskazany przez Ciebie adres zostanie dostarczona karta, która ze względów bezpieczeństwa nie będzie aktywna. Po otrzymaniu karty należy zgłosić się do biura obsługi klienta w celu aktywowania produktu.

Reprezentatywny przykład Axi-Card

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 83,54% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 2.400,00 zł pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe 6,94 %, całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 2.539,68 zł (w tym: kapitał 2.400,00 zł, odsetki 13,68 zł, prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 126,00 zł). Stan na 11/02/2022. W ramach oferty promocyjnej Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0% przez okres 30 dni od dnia użycia po raz pierwszy Limitu Kredytowego lub od dnia aktywacji Karty. Szczegóły dostępne w Regulaminie Promocji