Marketing/eCommerce Project Specialist

Warszawa - Centrum

Easy Payment Services Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej instytucji finansowej, która dostarcza karty kredytowe na szeroką skalę. Naszą misją jest zapewnienie każdemu szansy na szybki dostęp do narzędzi finansowych, produktów i usług.

Ze względu na rozwój oddziału w Polsce poszukujemy: Marketing/eCommerce Project Specialist

Kluczowe zadania:

  • Zarządzanie działaniami związanymi z realizacją projektów marketingowych (monitorowanie postępów, wykonywanie i nadzorowanie zadań projektowych oraz zapewnienie zakończenia projektu)
  • Kreatywna i wspólna praca z zespołami marketingu, sprzedaży, obsługi klienta w celu opracowania strategii i taktyk marketingowych, które budują silną świadomość marki oraz sprzedaż
  • Projektowanie kreatywnych, niestandardowych działań przy użyciu wielokanałowego, zintegrowanego podejścia marketingowego z wykorzystaniem różnorodnych taktyk
  • Zrozumienie i przełożenie szczegółowej analizy kluczowych wskaźników wydajności i celów biznesowych na inicjatywy strategiczne, komunikację i kampanie
  • Przeprowadzanie analiz, identyfikowanie luk w procesach i dostarczanie rozwiązań w zakresie optymalizacji i usprawniania przepływu pracy
  • Analiza potrzeb klientów oraz identyfikacja nowych szans sprzedażowych
  • Współpraca z centralą w zakresie zgodności produktu z polityką firmy
  • Nadzór i koordynacja procesu cyklicznych zmian produktowych

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w marketingu, zarządzaniu projektami lub analizie danych
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Pewnego doświadczenie w zbieraniu insightów od użytkowników i interpretacji danych analitycznych
  • Zaawansowanej znajomości MS Excel
  • Kreatywności i gotowości do podejmowania wyzwań
  • Pasji do nowych technologii
  • Mile widziana bieżąca znajomość branży finansowej / FinTech
  • Znajomości rynku afiliacyjnego i technik API (nieobowiązkowo)
  • Nastawienia "can do"
  • Nastawienia na wyniki
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie (min. B1)
  • Samodzielności i odpowiedzialności

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju w firmie FinTech odnoszącej sukcesy w Europie już od kilkunastu lat
  • Pracę z nowoczesnymi produktami finansowymi
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole doświadczonych i otwartych marketingowców
  • Osobistą przestrzeń dla kreatywnego podejścia do codziennych wyzwań i dużą autonomię w poszukiwaniu rozwiązań
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Międzynarodowe środowisko pracy i nieformalną atmosferę
  • Przyjazny zespół, unikalną kulturę pracy i feedback na bieżąco
  • Zdalny lub hybrydowy model pracy
  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Warszawy

Dodaj swoje CV